DAJ CYNK

Samsung Galaxy Tab A4S certyfikowany przez FCC. Premiera już niedługo

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6905

Samsung Galaxy Tab A tablet

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że niedługo zadebiutuje nowy tablet firmy Samsung. Urządzenie zostało właśnie certyfikowane przez amerykańską Federalną Komisję Łączności, a dzięki publikacji na jej stronie internetowej poznaliśmy więcej szczegółów na temat specyfikacji Samsunga Galaxy Tab A4S.

Samsung Galaxy Tab A4S ma oznaczenie SM-T307U. Z publikacji na stronie internetowej FCC wynika, że urządzenie ma wymiary 201,8 x 124,4 mm oraz wyświetlacz o przekątnej 8,39 cala (213,3 mm). Na liście obsługiwanych sposobów łączności znalazły się takie standardy, jak LTE, dwuzakresowe Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac i ANT+. Jest też obsługa nawigacji satelitarnej GPS. Całość jest zasilana akumulatorem o pojemności 4860 mAh z szybkim ładowaniem 15 W.

Zobacz: Samsung szykuje kolejny tablet, rym razem Galaxy Tab A4S
Zobacz: Galaxy A72, A82 i kilka innych modeli już w planach Samsunga

Samsung Galaxy Tab A4S specyfikacja

 

Samsung Galaxy Tab A4S specyfikacja

 

Samsung Galaxy Tab A4S specyfikacja

Oczekuje się, że nowy tablet będzie urządzeniem budżetowym, napędzany chipsetem Exynos, a do przechowywania danych będą 32 GB pamięci masowej. Ubiegłoroczne doniesienia na temat SM-T307U podawały, że tablet będzie pracował pod kontrolą Androida 9.0 Pie i będzie początkowo dostępne tylko w kolorze brązowym.

Samsung Galaxy Tab A4S zostanie prawdopodobnie zaprezentowany w lutym tego roku, razem z nowymi flagowcami z serii Galaxy S11/S20.

Zobacz: Przyszłoroczny topowy flagowiec Samsunga: Galaxy S20 Ultra
Zobacz: Tylny aparat Samsunga Galaxy S11+ na nowym renderze - jest trochę lepiej

Źródło zdjęć: Samsung, GizmoChina

Źródło tekstu: FCC, GizmoChina

Przewiń w dół do następnego wpisu