DAJ CYNK

Ruszyła sprzedaż nowych smartfonów Samsunga z serii Galaxy S10

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6051

7 marca w Warszawie odbyła się oficjalna prezentacja nowych smartfonów Samsunga z serii Galaxy S10 na polskim rynku. Dzisiaj Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+ wchodzą do regularnej sprzedaży.

Ceny smartfonów z serii Galaxy S10 są w Polsce następujące:

Wszystkie modele będą dostępne w kolorach: czarnym, białym i zielonym, a także niebieskim - ale tylko w sieci Orange. Model Galaxy S10e dodatkowo można kupić w kolorze kanarkowym żółtym, natomiast warianty modelu S10+ z ceramiczną obudową mają kolor czarny i biały.

Zobacz: Samsung Galaxy S10 i S10+ - pierwsze wrażenia. Smartfonowej ewolucji ciąg dalszy

Dostępne promocje

Zainteresowani zakupem smartfonu z serii Galaxy S10, mogą skorzystać z promocji Samsung Odkup. Osoby, które kupią telefony do 14 kwietnia i aktywują je do 28 kwietnia otrzymają kod o wartości 300 złotych. Kod zwiększa wycenę sprzedawanego starego smartfonu firmy Samsung.

Samsung przygotował również specjalny program serwisowy Samsung Care+. Kupując Galaxy S10e, S10 lub S10+ do 14 kwietnia i aktywując urządzenia do 28 kwietnia, konsumenci mają możliwość otrzymania 3 miesięcy ubezpieczenia wyświetlacza w modelu All Risk - nawet przypadkowe stłuczenie wyświetlacza zostanie naprawione, a klient nie będzie ponosił z tego tytułu żadnych kosztów. Co więcej, klientom, którzy kupią Galaxy S10, S10+ lub S10e do 30 marca 2020 roku, Samsung oferuje wsparcie ekspertów w ramach dedykowanej infolinii oraz naprawę uszkodzeń objętych gwarancją w dwie godziny w wybranych punktach serwisowych.

Polska premiera galaxy S10

Oficjalna prezentacja i premiera nowych smartfonów Samsunga na polskim rynku odbyła się 7 marca 2019 roku w Warszawie. Redakcja TELEPOLIS.PL była obecna na tym wydarzeniu.

Zobacz: Sprawdziliśmy - Samsunga Galaxy S10 odblokujesz samym zdjęciem twarzy
Zobacz: Wyświetlacz Galaxy S10 został wyróżniony przez DisplayMate oceną A+ - najwyższą w historii
Zobacz: Smartfony Galaxy S10 i S10e są trudniejsze do naprawy od serii Galaxy S9 i Galaxy S8

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu