DAJ CYNK

Prezes Lenovo o powrocie Moto RAZR

28.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4855

Ważne 6

1

Motorole z serii RAZR były przed laty marzeniem wielu osób. Prezes Lenovo nie wyklucza ich powrotu.Motorole z serii RAZR były przed laty marzeniem wielu osób. Prezes Lenovo nie wyklucza ich powrotu.

Cienkie, metalowe, z klapką, dużymi ekranami i bardzo charakterystyczną klawiaturą - takie były Motorole RAZR V3. Później nawiązywała do nich Motorola Motorola RAZR z Androidem, którą dzisiaj można określić mianem hybrydy wzornictwa starych klapek i dzisiejszych Moto Z. Ten smartfon nawet dzisiaj robi wrażenie.

Podczas targów Mobile World Congress prezes Lenovo został zapytany o powrót serii RAZR, a jego powiedź zaskoczyła słuchaczy:
Przy wykorzystaniu nowych technologii, takich jak elastyczne ekrany, myślę że zobaczycie coraz więcej innowacji we wzornictwie smartfonów. Miejmy nadzieję, że to o czym mówicie (Moto RAZR) zostanie stworzone już niedługoW 2016 roku firma Lenovo podgrzała atmosferę publikując reklamę kultowej V3 z klapką. Od tamtej pory temat serii RAZR powraca jak bumerang. Patrząc na to, jak HMD Global inwestuje w reklamę wskrzeszając stare Nokie, powrót do legendarnej serii może wyjść Lenovo na dobre. W końcu klapki z serii RAZR rozeszły się w 130 mln egzemplarzy.

Źródło tekstu: Tech Radar; wł

Komentarze
Zaloguj się