DAJ CYNK

Prezes Huaweia uważa, że składane smartfony zastąpią komputery

13.09.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1590

Ważne 0

0

Dlaczego jeszcze korzystamy z komputerów? Powodów jest kilka, a jeden z nich zna prezes Huaweia.

Udzielając wywiadu gazecie Die Welt Richard Yu powiedział, że według niego smartfony niedługo zastąpią komputery. Wszystko za sprawą składanych ekranów.

Składane smartfony są idealnym kandydatem do zastąpienie komputerów. Dlaczego jeszcze z nich korzystamy? Prawdopodobnie dlatego, że smartfony mają zbyt małe ekrany. Zmienimy to. To następstwo możliwości, jakie daje składany wyświetlacz.

Czy prezes Huaweia ma rację przekonamy się już niedługo. Jeszcze w 2018 roku za sprawą Samsunga. Chiński producent nie śpieszy się z tym aż tak bardzo i swoją propozycję pokaże światu w 2019 roku. Jedno jest pewne, przyszły rok stanie pod znakiem składanym smartfonów i może być najciekawszy od lat. 

Źródło tekstu: Die Welt; wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~gość
0

2018-09-15 12:12:41 host: 178.43.(...)ange.pl

Ja tam czekam na premierę nowych produktów Huawei pod nazwą Mate z układem wykonanym w 7nm by widzieć kolejny raz zdziwienie u osób dalej uważających , że posiadanie produktu Apple świadczy o statusie społecznym.Właśnie Porsche Design od Chińczyków zrobi porządek z błędnym myśleniem wielbicieli marki amerykańskiej. Wybór produktów Apple to jak celowe działanie na niekorzyść swojego portfela.Tak po za tym fani produktów Apple przekłamują definicję lepszego produktu ponieważ na całość oceny składają się całkowite możliwości danego sprzętu łącznie ze specyfikacją a tutaj amerykańska firma ponosi klęskę.

Odpowiedz

8. ~gość
1

2018-09-15 02:29:28 host: 31.63.2(...)ange.pl

Oczywiście, że smartfony NIE zastąpią komputerów. Tablety tego nie zrobiły i smartfony tego nie zmienią. Smartfony ze składanym ekranem będą tylko lub aż kolejną ewolucją tego urządzenia.

Odpowiedz

7. BO2095
0

2018-09-14 15:49:31

Czekam, aż będzie można odpalić sobie takiego Wiedźmina na telefonie. To kwestia przynajmniej dwóch dekad, żeby mógł pójść na minimalnych. A w tym czasie komputery pójdą jeszcze bardziej do przodu. Nie ma fizycznie szans, aby telefon wyparł takie urządzenie, jak komputer.

Odpowiedz

0

2018-09-14 16:30:08

Wyprą takie do prostych zadań. Urządzenia pokroju Matebooka zostając przy Huaweiu. Sprzęt do gamingu musi być duży. To się grzeje, musi mieć przestrzeń. Ale rozkładany smartfon pokroju tabletów z Westworld może te wszystkie ultracienkie, ultralekkie, ultrawogóle ultrabooki zastąpić.

2. ~gość
0

2018-09-15 12:29:23 host: 178.43.(...)ange.pl

Rozumiem , że swoją wiedzę opierasz na danych z przed kilkunastu lat.PS4 pod względem maksymalnych możliwości właśnie zostanie przegoniony przez układ Kirin 980 czy A12 więc jeżeli zechce się firmie przenieść Wiedźmina 3 na Androida czy IOS to tak będziesz mógł zagrać na komórkach z tymi układami. Taki Kirin 970 przy 980 wyglądać będzie jak człowiek w konfrontacji z gepardem w biegu na 400metrów. Na każde 5fps na SOC Kirin 970 w przypadku SOC Kirin 980 otrzymamy 14fps przy takim samym poborze energii elektrycznej układu.Z pewnością w roku 2019 zobaczymy jakiś poważny wymagający tytuł , który pojawi się na Android i IOS. Ja na przykład już teraz zakładam , że Exynos od Samsung wydany w 7nm EUV osiągnie moc obliczeniową PS4Pro przy TDP 5W-7W.

6. ~gość
0

2018-09-14 11:31:47 host: user-94(...)rnet.pl

Dlaczego w tym zrypanym serwisie nie można wpisać Nika? Do tego na telefonie te obrazki Captha są tak widoczne jak diabli.

Odpowiedz

1. msnet
3

2018-09-14 12:56:53

Możesz się zarejestrować i wtedy używać swojego nicka.

2. ~gość
0

2018-09-14 14:25:23 host: 205.201(...).55.179

Kolejny login i hasło. Największą zaletą telepolis była swoboda dyskusji. Chciałem coś powiedzieć to pisałem. A teraz sam widzisz jaka tu dyskusja. Zabiliście serwis tą nowoczesnością.

3. ~gość
-2

2018-09-14 14:46:27 host: user-18(...)rnet.pl

msnet wyjawił nam sekret do czego zmierzało zastąpienie nicka przez gościa. Ależ piękne sie wyłożył. Teraz wiecie jak traktuje nas telepolis. Teraz to jest gagging society a było tak fajnie. Niezarejstrowany czytelnik jest nikim. Liczy sie klikalnosc i baza danych z mailami a nie jakies komentarze. Ale jest postep i numery postów są szare dzieki czemu nie zlewają sie . Aż dziw zeby na to wpasc potrzebny był tydzień. Co musi dziac się w głowach twórców by nie ogarnąć od początku tak prostej rzeczy.

4. ~gość
0

2018-09-14 15:48:44 host: 185.135(...)6

Pewnie skądś dostają kasę, że olali czytelników. Na kompie nie da się czytać. Obrazki i tęcza kolorów. Na komórce jest trochę lepiej. Podobnie zrobiony został serwis telix. Syf totalny dla idiotów. Kiedyś chętnie tam wchodziłem, ale teraz jest jak obecny telepolis.

5. wlo
0

2018-09-14 11:29:56

Zastąpią... W tych przypadkach, gdzie komputer był używany tylko do przeglądania Internetu ;-)

Odpowiedz

4. ~gość
4

2018-09-14 11:16:24 host: user-94(...)rnet.pl

Jeśli zgadzacie się, że zastąpią komputery tzn., że nie macie o nich pojęcia. Może tak się stanie z tabletami czy małymi laptopami, ale nie zastąpią stacjonarnych. Te ostatnie mają zupełnie inne możliwości i przeznaczenie.

Odpowiedz

3. ~gość
-1

2018-09-13 23:00:58 host: host-89(...)c.mm.pl

Ta jasne, już to widzę, nie dość, że ludzie od nieskładanych smartfonów są nieprzytomni to jeszcze mają one zastąpić komputery, to jest jakieś nieporozumienie. Wy lepiej sami siebie zastąpcie, a nie żeby tak ludziom psuć życie. Telefon nigdy podkreślam nigdy nie powinien stać się komputerem. Ale się stał, bo mamy smartfony. Gdyby z powrotem wrócić do zwykłych telefonów to byłby spokój, a internet i aplikacje pozostałby w komputerach. Chińczycy muszą sobie uświadomić, że świat do nich nie należy, a za bardzo sobie pozwalają, smartfony( które właśnie oni produkują) prowadzą do uzależnienia a w konsekwencji do niewolniczego nałogu, bo wszystko przez to, że są "smart" czyli mają internet, setki aplikacji, a także dostęp do Facebooka czy Instagrama. Smartfony nigdy nie powinny były się pojawić, ludzie zaoszczędziliby czas, zdrowie i zaangażowanie.

Odpowiedz

0

2018-09-14 01:39:37

Pierdzielisz bzdury. Kiedyś też miałeś gazetę, telewizor, walkmana, vhs, comodore 64 i Smienę. Czy obecnie wszystko to zastępuje laptop, smarfon czy tablet - co za różnica? Zmieniły się nośniki. Przyzwyczajenia są te same od 50 lat.

0

2018-09-13 21:45:15

Oczywiście, że zastąpią. To tylko kwestia kolejnych 10 lat.

Odpowiedz