DAJ CYNK

Play obniża cenę opaski Mi Band 4 i rozdaje wejściówki na polską premierę nowych urządzeń Xiaomi

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4622

Xiaomi Mi Band 4 na ręce kobiety

14 listopada w Warszawie odbędzie się polska premiera nowych urządzeń firmy Xiaomi. Z tej okazji Play zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać wejściówkę na to wydarzenie. Przy okazji taniej można kupić opaskę Mi Band 4.

Dla miłośników sprzętu Xiaomi operator sieci Play ma dwie dobre wiadomości. Pierwsza to obniżka ceny najnowszej opaski fitness chińskiego producenta, modelu Mi Band 4. W ofercie bez abonamentu w fioletowej sieci można ją teraz kupić za 129 zł, czyli o 20 zł taniej. Opaska ma między innymi kolorowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 120 x 240 pikseli, jest wodoszczelna do 5 atmosfer oraz wytrzymuje do 20 dni na jednym ładowaniu.

Zobacz: Xiaomi Mi band 4 - kolorowa kontynuacja najpopularniejszej smart-opaski
Zobacz: Honor Band 5 trafił do sklepów. To nowy Mi Band killer?

Xiaomi Mi Band 4, kolory

Druga dobra wiadomość, to możliwość wygrania wejściówki na polską premierę nowych urządzeń firmy Xiaomi. Wydarzenie odbędzie się 14 listopada o godzinie 18:30 w Warszawie. Aby zdobyć wejściówkę od sieci Play, należy w komentarzu pod wpisem na blogu Play pokazać lub opisać, w jaki sposób korzysta się z opaski Mi Band.

Pokaż lub opisz jak korzystasz z opaski Mi Band. Najbardziej aktywni i zapaleni użytkownicy będą mogli wziąć udział w konferencji #XiaomiLepsze :)

Swoich odpowiedzi można udzielać do jutra (13 listopada 2019 roku), do końca dnia.

Zobacz: Xiaomi Mi Note 10 (Pro) i Redmi Note 8T z NFC oficjalnie w Europie
Zobacz: Xiaomi goni Huaweia na polskim rynku smartfonów

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu