DAJ CYNK

Platinet na targach IFA 2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1429

Na zbliżające się targi IFA szykują się nie tylko producenci topowych smartfonów. Będą tam również producenci elektroniki użytkowej, swoimi produktami postanowił się pochwalić jeden z nich.Na zbliżające się targi IFA szykują się nie tylko producenci topowych smartfonów. Będą tam również producenci elektroniki użytkowej, swoimi produktami postanowił się pochwalić jeden z nich.

Pod koniec czerwca informowaliśmy o nowych lampkach biurkowych Platinet, które zostały wyposażone w takie funkcje jak ładowanie indukcyjne, zegar, budzik oraz termometr. Poszczególne modele urządzeń zostały również wyposażone w funkcje zmiany barwy i natężenia światła. Lampki pojawią się również w stolicy Niemiec.
Zobacz: Lampki biurkowe Platinet naładują telefon

Firma planuje się pochwalić również swoimi sportowymi słuchawkami bezprzewodowymi i głośnikami Bluetooth. Podróż nie obędzie się bez takich produktów jak powerbanki, kable, przejściówki, ładowarki i huby. Platinet rozszerzy ofertę m.in. o akcesoria kompatybilne ze złączem Lightning i USB typu C.

A na koniec dla tych, którzy po pracy/graniu narzekają na ból karku czy pleców. Na targach zobaczymy markę Varr czyli krzesła, myszki i słuchawki. Redakcja TELEPOLIS.PL będzie obecna na targach i zapewni najświeższe informacje.

Zobacz: Słuchawki z czytnikiem kart pamięci w ofercie firmy Platinet
Zobacz: Platinet CRUDE - stylowy głośnik bezprzewodowy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Platinet, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu