DAJ CYNK

Oto jak łamie się iPad Pro 2018. Nowy tablet Apple'a nie miał żadnych szans w starciu z Zackiem

Marian Szutiak

Sprzęt

Zack z kanału JerryRigEverything tym razem wziął na swój warsztat testowy tegoroczny tablet Apple iPad Pro. Po sprawdzianie urządzenie przestało się nadawać do użytku.

Zanim Zack przeszedł do sprawdzenia wytrzymałości najnowszego tabletu Apple'a, zajął się dołączonym do niego pisakiem. Plastikowa obudowa zewnętrzna poddała się zarówno ostrzu, jak i łamiącym go dłoniom. Wewnętrzne metalowe elementy także zostały zniszczone, ale już przy użyciu odpowiednich narzędzi.

Potem było już tradycyjnie, czyli w ruch poszły ostrza o różnej twardości. Pierwsze rysy na szkle pokrywającym ekran pojawiły się przy ostrzu numer 6, natomiast głębokie rysy zostały zrobione ostrzem numer 7 - podobnie było w przypadku szkła chroniącego obiektyw tylnego aparatu fotograficznego. Metalowa obudowa tabletu także została porysowana. Próba ogniowa została zaliczona pomyślnie - wyświetlacz iPada powrócił po przypalaniu do pierwotnego stanu.

Kiedyś całkiem sporą popularnością cieszył się, w którym pokazano, jak w iPhone'ie 7 uzyskać dostęp do gniazda audio przy użyciu... wiertarki. Niektórzy podobno w to uwierzyli i próbowali tego dokonać na własnych urządzeniach. Czy film, który znajdziecie poniżej, spowoduje, że ktoś będzie chciał otrzymać dwa iPady z jednego?

Zobacz: Pajacyki, czyli iPhone 7 z ukrytym gniazdem Jack 3.5 mm

Sami zobaczcie, co zostało z iPada Pro 2018:

Zobacz: Apple iPad Pro z Face ID i USB-C jeszcze mocniejszy niż dotychczas
Zobacz: JerryRigEverything rozbiera smartfon Pixel 3 XL i już wiadomo, dlaczego ma on tak duże wcięcie w ekranie
Zobacz: Nowy iPad Pro to idealny magnes na lodówkę! O tej funkcji nikt w Apple nie pomyślał

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: JerryRigEverything