DAJ CYNK

Oppo "odświeża" trzyletni smartfon

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3337

Oppo F17 Pro kolory

Nazewnictwo niektórych marek już dawno wymknęło się wszelkim możliwym regułom. Oppo właśnie w bardzo specyficzny sposób odświeżył swój... trzyletni smartfon.

Pokazywanie tego samego urządzenia pod różnymi nazwami to nie jest pierwszyzna na rynku mobilnym. Robią to prawie wszyscy producenci  z rejonu Azji. Najczęściej nie różnią się niczym poza kolorem (a i to nie do końca). Oppo jednak ostatnio ma naprawdę bardzo innowacyjne pomysły w tym kontekście. Najpierw chiński producent wpadł na pomysł odświeżenia urządzenia sprzed pięciu lat, innym razem z kolei wydał on jeden telefon pod aż czterema różnymi nazwami dla różnych państw. Teraz pomysł wygląda jak połączenie dwóch poprzednich wizji. Oppo postanowił odświeżyć trzyletni smartfon wydając pod jego nazwą urządzenie Oppo F17.

To telefon, który ponad miesiąc temu pojawił się w Indiach. Teraz z kolei pojawił się on jako Oppo A73. Przynajmniej takie miano będzie on nosił w Tunezji. Oczywiście urządzenie nie będzie w niczym przypominało swojego poprzednika pod dokładnie tą samą nazwą i numerem. Teraz klienci otrzymają przekątną ekranu 6,44 cala, Snapdragona 662, aparat główny 16 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix oraz akumulator o pojemności 4015 mAh. Pod względem pamięci użytkownicy mogą się spodziewać 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej.

Zobacz: Nowy telefon Oppo przechodzi certyfikację
Zobacz: Oppo pokazuje jeden telefon pod czterema nazwami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: playfuldroid, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu