DAJ CYNK

OnePlus 8T Pro nigdy nie powstanie

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3196

OnePlus 8T ma ekran AMOLED 120 Hz i poczwórny aparat 48 Mpix

OnePlus w tym roku naprawdę szaleje i pracuje nad telefonami ze wszystkich możliwych segmentów. No, prawie. Nie zobaczymy bowiem OnePlusa 8T Pro.

Chiński OnePlus dawniej był marką prezentującą wyłącznie telefony z najwyższej półki w obniżonej cenie (w porównaniu do konkurencji). Oczywiście, nawet na najwyższym szczeblu można wyszczególnić pewne stopnie. W 2016 pojawiły się dwa modele  - OnePlus 3 oraz OnePlus 3T. W 2019 zobaczyliśmy z kolei aż cztery smartfony. W ofercie pojawiły się również urządzenia OnePlus 7 Pro oraz OnePlus 7T Pro. W tym roku doszło do kolejnej zmiany. Pojawił się już średniopółkowy OnePlus Nord, a niedługo na rynku zadebiutuje budżetowy OnePlus Clover. Piekło zamarzło, OnePlus wchodzi w sektor budżetowy. To jednak za cenę modelu OnePlus 8T Pro, którego niestety nie zobaczymy. 

Na szczęście OnePlus nie rezygnuje z klasycznego modelu OnePlus 8T. Dostał on jednak bardzo niecodzienną nazwę kodową, jest nią bowiem... kebab. Jeśli jest gdzieś petycja o wydanie modelu OnePlus Kebab zamiast 8T, to autor tekstu bardzo chętnie podpisze. W przypadku tego telefonu możemy się spodziewać przekątnej ekranu 6,55 cala, układu Snapdragon 865+, 8 GB RAM oraz poczwórnego aparatu głównego: 48 Mpix, 16 Mpix, 5 Mpix oraz 2 Mpix.

Zobacz: OnePlus 8T ma ekran AMOLED 120 Hz i poczwórny aparat 48 Mpix. Kiedy premiera?
Zobacz: OnePlus Clover pojawia się w Geekbench

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: phonearena

Przewiń w dół do następnego wpisu