DAJ CYNK

OnePlus 8 Pro wytrzymał tortury Zacka [wideo]

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5435

Oneplus 8 Pro JerryRigevErything

Zack Nelson z kanału JerryRigEverything na YouTube wziął na swój warsztat testowy smartfon OnePlus 8 Pro. Najnowszy model chińskiej marki poradził sobie całkiem nieźle z torturami, którym został poddany.

OnePlus 8 Pro to zaprezentowany wczoraj topowy model chińskiej marki, wyposażony między innymi w 6,8-calowy wyświetlacz QuadHD+, poczwórny aparat fotograficzny z tyłu oraz chipset Qualcomm Snapdragon 865 z modemem 5G wewnątrz obudowy. Więcej informacji o tym urządzeniu znajdziecie po kliknięciu w poniższe linki.

Zobacz: OnePlus 8 i 8 Pro oficjalnie zaprezentowane. Świetne wyposażenie i wysokie ceny
Zobacz: OnePlus 8 Pro w katalogu TELEPOLIS.PL

Testy wytrzymałościowe smartfonów w wykonaniu Zacka składają się z trzech części. Pierwsza to test rysowania. Szkło, którym chroniony jest wyświetlacz najnowszego flagowca OnePlusa, poddało się dopiero ostrzu o twardości 6, czyli podobnie jak w innych testowanych smartfonach. Oznacza to, że monety czy klucze nie powinny wyrządzić szkody temu produktowi. W przypadku matowego tyłu, ślady zostają po przejechaniu na przykład monetą, ale da się je zetrzeć.

Przypalanie płomieniem zapalniczki pozostawił trwały ślad na wyświetlaczu, który jednak nie zakłócił jego pracy jako całości. Test wyginania też nie wyrządził żadnych trwałych szkód. Smartfon pod naporem wygiął się nieznacznie, ale natychmiast wrócił do pierwotnego stanu.

Zobacz: Samsung Galaxy S20 Ultra to wytrzymały telefon
Zobacz: JerryRigEverything znęca się nad Xiaomi Mi Note 10 [wideo]

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: JerryRigEverything

Przewiń w dół do następnego wpisu