DAJ CYNK

Nowy smartfon marki Vivo ma przynieść niespotykaną dotąd stylistykę

10.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3424

Ważne 1

0

Ice Universe opublikował na Twitterze obrazy, które rzekomo pokazują fragmenty nowego smartfonu, nad którym pracuje firma Vivo. Urządzenie nosi nazwę kodową The Waterdrop, a jego wygląd ma nawiązywać do detektorów kosmicznych z powieści Problem trzech ciał.

The Waterdrop to smartfon, który ma mieć niepowtarzalny wygląd, nigdy wcześniej nie widziany w przypadku tego typu urządzeń. Jak głosi wpis na Twitterze, ten telefon będzie obalał wcześniejsze postrzeganie smartfonów przez ludzi. Szkoda, ze nie możemy tego zweryfikować - udostępnione obrazy nie pokazują zbyt wiele. Jak pisze Ice Universe, projekt nowego smartfonu marki Vivo jest oparty na detektorach kosmicznych z powieści fantastycznonaukowej Liu Cixina "Problem trzech ciał", skąd zaczerpnięto także nazwę kodową.

Istnieje spora szansa, że nowy smartfon Vivo zostanie zaprezentowany podczas targów WMC 2019, które odbędą się pod koniec lutego w Barcelonie. Jeśli tak się stanie, dowiemy się, czy nadchodzące urządzenie będzie tak niezwykłe, jak podaje Ice Universe.

Zobacz: Vivo NEX Dual Display zaprezentowany. Smartfon ma dwa ekrany i trzy aparaty
Zobacz: [Aktualizacja2] Smartfony za pół ceny w nowej ofercie Orange
Zobacz: Nokia 8.1 Plus z otworem na aparat zamiast wcięcia w ekranie. Wiarygodne źródło wycieku renderów

Źródło zdjęć: Ice universe (Twitter)

Źródło tekstu: Ice universe (Twitter)

Komentarze
Zaloguj się