DAJ CYNK

Nowy iPad i Apple Watch już we wtorek?

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10109

iPad OS 14

Najpewniej już we wtorek nadejdzie kolejne święto dla fanów Apple'a. Amerykańska firma zaprezentuje wtedy dwa swoje nowe urządzenia. Będą to Apple iPad Air 4 oraz Apple Watch 6.

Wcześniejsze przewidywania mówiły, że we wrześniu pojawi się nowy tablet Apple'a oraz kolejny jego inteligentny zegarek. W październiku mamy z kolei wyczekiwać dania głównego, którym będą najnowsze iPhone'y. Do premiery iPhone'ów 12 zostało jeszcze trochę czasu, ale zgodnie z najnowszymi informacjami już we wtorek możemy się spodziewać debiutu iPada Air 4 oraz Apple Watcha 6. Pierwszy z nich będzie miał wyświetlacz o przekątnej 10,8 cala i układ Apple A13 Bionic. Nie wiemy jeszcze, czy Apple po raz kolejny wyda urządzenie z 3 GB RAM czy postanowi jednak zwiększyć ją do 4 GB. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami cena powinna oscylować około 400 dolarów. Na pewno możemy się spodziewać systemu iPadOS 14.

Miłośnicy elektroniki noszonej czekają z kolei na nowego Apple Watcha. Tutaj nowe urządzenia będą przede wszystkim większe od swoich poprzedników. Możemy się spodziewać tarcz 40 mm i 44 mm, kiedy ostatnio były to 38 mm i 42 mm. Całkowicie nową funkcją ma być z kolei glukometr. Tablety i zegarki nie są taka kopalnią złota dla producenta jak iPhone'y, ale to właśnie na rynku tabletów i zegarków Apple jest numerem jeden.

Zobacz: iPad i Apple Watch we wrześniu, iPhone 12 - w październiku
Zobacz: Tegoroczny iPad Air będzie tańszy, ale mocniejszy niż poprzednik

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: reddit via appleinsider

Przewiń w dół do następnego wpisu