DAJ CYNK

Nowe informacje o LG V40

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5810

LG idzie w ślady Sony i zaprezentuje w tym roku cztery flagowce.


LG G7 ThinQ

LG idzie w ślady Sony i zaprezentuje w tym roku cztery flagowce.

Płodny rok LG

LG V30S ThinQ, LG G7 ThinQ i LG V35 ThinQ - to zaprezentowane do tej pory flagowce LG, które trafiły na rynek w 2018 roku. Do nich dołączy jeszcze mocniejszy model V40.

Między młotem, a kowadłem...

LG V40 zostanie zaprezentowany w dość niefortunnym momencie. Koreańczycy nie chcą łączyć jego premiery z targami IFA pod koniec sierpnia, na których zobaczymy Galaxy Note 9. LG V40 zobaczymy w połowie września, przed premierą nowych smartfonów Apple'a. Premiera w tym okresie jest ryzykowna i może zostać skutecznie przytłumiona przez nowości silnej konkurencji.

Trzy aparaty? My też!

Z najnowszych informacji dotyczących specyfikacji wynika, że LG V40 zostanie wyposażony w pakiet trzech głównych aparatów o rozdzielczości 20, 16 i 13 Mpix. Będą to dwa obiektywy z bardzo szerokim kątem i jeden teleobiektyw odpowiedzialny za zbliżenia. Z przodu z kolei zobaczymy dwa aparaty, które posłużą do działania funkcji skanowania twarzy.

Ekran smartfonu ma zajmować aż 90% powierzchni przedniego panelu i jeśli LG nie zmieni zdania, będzie miał wcięcie w górnej części.

Źródło tekstu: ETNews; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu