DAJ CYNK

Nokia 7.2 wygląda jak... Motorola

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9810

Producenci pokrowców dla smartfonów ponownie ujawnili wygląd nadchodzącego urządzenia. Tym razem jest to Noka 7.2. I nie trudno jest odnieść wrażenie, że ktoś się bardzo mocno zainspirował urządzeniami Motoroli.

Okrągły moduł aparatu, a pod nim duże zagłębienie z logo i wbudowany czytnik linii papilarnych. Do takiego wyglądu obudowy smartfonów Motoroli zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Teraz bardzo podobną obudową zaserwuje nam HMD Global w Nokii 7.2.

Zobacz: Nokia 9.1 z poprawionym aparatem i 5G. Premiera już niedługo

Tym razem bez logo Motoroli oraz bez wystającego aparatu. Ten w Nokii, przynajmniej na grafikach, wygląda na płaski. Umieszczenie trzech aparatów to z kolei niemal wierna kopa Huaweia Mate 20 Pro. Różnicą jest umieszczenie diody doświetlającej w dolnym, a nie górnym rogu. Warto tu jednak wspomnieć, że Noka korzystała z okrągłych modułów aparatu jeszcze przed Motorolą, w smartfonach Lumia.

Zobacz: Nokia 5.2, Nokia 6.2 i Nokia 7.2 pojawią się 5 września na targach IFA

Z dotychczasowych informacji wynika, że tak samo ma wyglądać Nokia 6.2. Oba smartfony zadebiutują 5 września w Berlinie i zostaną wyposażone m.in. w nowy aparat o rozdzielczości 48 Mpix z szerokokątnym obiektywem (120 stopni).

Zobacz: Samsung Galaxy A10 - test najbardziej budżetowego telefonu z rodziny Galaxy A
Zobacz: Test Huawei Mate 20 X 5G - prawdziwe 5G i ogromny ekran

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: nokiapoweruser

Źródło tekstu: nokiapoweruser; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu