DAJ CYNK

Navitel R1050 to wideorejestrator z bazą fotoradarów i prędkościomierzem

16.05.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7197

Ważne 0

0

Navitel wprowadził do oferty pierwszy wideorejestrator z opcją ostrzegania o fotoradarach i cyfrowym pomiarem prędkości.

Navitel R1050 został wyposażony w kamerę z sensorem Sony IMX 323, który rejestruje obraz w rozdzielczości FullHD przy 30 klatkach na sekundę. Obiektyw jest chroniony przez 4-warstwowe szkło, a jego kąt widzenia wynosi 165 stopni. Obecność magnetycznego uchwytu pozwala na obracanie kamerą w zakresie pełnych 360 stopni.

Rejestrator został dodatkowo wyposażony w wyświetlacz, na którym jest wyświetlana prędkość pojazdu, obliczana na podstawie sygnału GPS oraz czasu. Na ekranie znajdziemy również ostrzeżenia o fotoradarach, w tym dystans dzielący nas od punktu pomiaru.

Zobacz: Test Navitel T757 LTE - niezła nawigacja samochodowa, słaby tablet [konkurs]

Dostęp do łączności Wi-Fi pozwala na strumieniowanie obrazu z kamery do smartfou w czasie rzeczywistym.

Po ogromnym sukcesie sprzedażowym kamery R1000 zdecydowaliśmy się na poszerzenie portfolio o kolejny model z uchwytem magnetycznym. Navitel R1050 to pierwsze urządzenie, które otwiera nową linię produktową kamer z bazą fotoradarów i cyfrowym prędkościomierzem. Zaawansowane funkcjonalności zastosowane w wideorejestratorze znacznie ułatwią codzienne podróżowanie. Naszym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa każdego kierowcy poprzez wprowadzanie innowacyjnych urządzeń

- powiedział Tobiasz Jankowski, prezes Navitel Europe. 

W zestawie znajduje się ładowarka samochodowa, uchwyt, pakiet instrukcji, licencja z mapą Europy na smartfony i ściereczka z mikrofibry. Rejestrator Navitel R1050 jest dostępny w sklepach Media Expert, Electro i Avans w cenie 399 zł.

Inny wideorejestrator Navitela ciągle czeka do zgarnięcia w naszym konkursie.

Zobacz: Tablet Navitel T757 LTE i rejestrator Navitel DVR R600 do wygrania na TELEPOLIS.PL - przypominamy o konkursie

Źródło tekstu: Navitel; wł

Komentarze
Zaloguj się