DAJ CYNK

Na rynku debiutuje nowy klasyczny telefon polskiej marki, myPhone Maestro

12.10.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1774

Ważne 0

0

myPhone Maestro cechuje się metalową ramką, ekranem 2,8 cala oraz akumulatorem zapewniającym do 12 godzin ciągłych rozmów.  Jak podaje producent, to wyjątkowy przypadek, w którym udało się połączyć elegancję, solidność i atrakcyjną cenę w jednym urządzeniu. Model został wyceniony na 129 zł.

myPhone Maestro jest klasycznym telefonem komórkowym z wygodną, fizyczną klawiaturą alfanumeryczną. Urządzenie wyróżnia się spośród podobnych sprzętów zgrabną (9 mm grubości) i elegancką obudową, z aluminiową ramką. Z przodu znajduje się 2,8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Telefon napędzany jest chipsetem MediaTek MTK6261, do tego dostajemy 64 MB RAM-u i 64 MB pamięci wewnętrznej. Tę ostatnią możemy rozszerzyć przy pomocy karty pamięci o pojemności maksymalnej 16 GB.

Maestro obsługuje sieci 2G i jest zasilany akumulatorem o pojemności 1000 mAh, który - według danych producenta - pozwala na maksymalnie 160 godzin pracy w trybie czuwania lub 12 godzin ciągłych rozmów. Z tyłu znajduje się aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 Mpix z lampą błyskową LED. Wśród dostępnych funkcji znajdziemy łączność Bluetooth, latarkę i dual SIM. Na kartę microSD mamy dodatkowy slot, dzięki czemu nie musimy wybierać pomiędzy drugą kartą SIM i kartą pamięci, co ma miejsce w wielu smartfonach z najwyższych półkach cenowych.

myPhone Maestro dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: srebrnej, złotej oraz czarnej. Cena urządzenia to 129 zł

Zobacz: Debiutuje myPhone z Androidem Go
Zobacz: myPhone Halo S+ z 3G trafił do sprzedaży
Zobacz: mPTech na IFA2018: nowe Hammery i nie tylko

Źródło tekstu: mPTech

Komentarze
Zaloguj się
10. ~gość
0

2018-10-17 10:35:47 host: r-89-61(...)ast.com

Takie telefony mają swoich fanów i to jest fakt, na pewno się sprzeda

Odpowiedz

9. ~gość
0

2018-10-16 14:10:52 host: r-182-5(...)cdn.net

Ostatnio klawiszowce telefony przeżywają renesans, a ten wygląda nieźle, złoty kolor jest ciekawy

Odpowiedz

8. ~gość
0

2018-10-15 11:09:53 host: r-166-5(...)cdn.net

Klasyk bardzo przyjemny dla oka i do tego wydajna bateria

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-15 12:10:34 host: user-5-(...)rnet.pl

Taa i to jego jedyna zaleta...wygląd bo pojemna bateria to rzecz względna u takich producentów jak MyPhone...Realnie ja jednak wole moje starocie(klasyki) niż taką "nowość".

2. ~gość
0

2018-10-16 13:47:04 host: r-158-5(...)cdn.net

mam klasycznego Hammera 3+ i na baterie nie narzekam, wręcz przeciwnie

7. Pabloeq
0

2018-10-13 18:32:13

Super przyszłościowy sprzęt, obsługuje następujące standardy 1. GSM. I to by było na tyle:-)))) Po grzyba oni taki odpad wypuszczają?

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-15 11:11:04 host: r-166-5(...)cdn.net

bo mnóstwo osób wciąż kupuje klasyki

2. ~gość
0

2018-10-15 12:15:16 host: user-5-(...)rnet.pl

@gość no i co z tego?Klasyk klasykowi nie jest równy są takie co coś mają i takie co nic nie mają,a ten ma tylko wygląd ,bo reszta jest niewarta zainteresowania.Jak brać klasyka to Cat b35, albo nokia 8110 4g z kaiosem a nie ten substytut telefonu...różnica w cenie 2 razy ale i specyfikacja przepaść techniczna.

5. ~gość
1

2018-10-12 14:12:29 host: tb3-183(...)skid.pl

tylko 2G. niech się wypchają

Odpowiedz

1. ~gość
-1

2018-10-14 12:10:05 host: 77.111.(...)247.225

No niestety- za 100 zł to 5G nie będzie ani NFC- może kiedyś...

2. ~gość
0

2018-10-15 11:12:01 host: r-166-5(...)cdn.net

a znajdziesz klasyka w tej cenie z LTE? nie pisz głupot

4. toms
0

2018-10-12 13:23:17

Nie mam nic przeciwko klasycznym telefonom, ba moje stare Nokie do dziś służą mi niezawodnie jako zapasowe telefony i budzik. Jednak aby zakup nowego modelu był dla mnie sensowny, MUSZĄ być spełnione dwa warunki: możliwość bezproblemowego zakupu nowej baterii, oraz obsługa HD Voice. Mój 77 Ojciec używa obecnie LG K8 i chętnie wróciłby do urządzenia z fizyczną klawiaturą, ale HDV i możliwość zakupu nowej baterii to niezbędna konieczność...

Odpowiedz

1. toms
0

2018-10-12 13:25:03

Uff, ta możliwość edycji wydaje się nieodzowna. Chodziło mi oczywiście o mojego 77 letniego Ojca. :-)

2. ~gość
0

2018-10-15 11:13:45 host: r-166-5(...)cdn.net

wydaje mi się że w przypadku tego modelu, baterię dostaniesz u producenta bez problemu

0

2018-10-12 12:47:06

Zastanawiam się dlaczego robią ostatnio wszystkie klasyki z taką cienką ramką przycisków góra dół prawo lewo wokół OK. Wole nieco mniejszy OK, a szerszą ramkę.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-12 15:45:42 host: cey67.n(...)pnet.pl

Dobrze, że to nie joystick, jakie były w Sony Ericssonach xD

0

2018-10-13 11:55:57

@Gość Właśnie najbardziej odpowiada mi konstrukcja SE Cedar.

2. frasag
0

2018-10-12 11:56:27

Jak stanieje- to może kupię- w Biedronce. Mam chyba 4200- ponad 3 lata. Do rozmów jest OK- nic więcej mi nie trzeba. No i radio działa bez słuchawek. Ale z zewnątrz są prawie identyczne tylko aparat chyba lepszy w tym nowym, ale i cena wyższa.

Odpowiedz

1. frasag
1

2018-10-12 12:03:43

Pardon1 to model 6200. Proszę Redakcję o umożliwienie edycji naszych postów- tak chociaż przez godzinę, lub 2.

2. ~gość
0

2018-10-12 17:10:55 host: user-5-(...)rnet.pl

tez prosze prosze redakcje o wyeksmitowanie trola frasag w ogóle. to co ten osobnik wypisuje spamujac nie jest warte publikacji/edycji /reedycji

3. frasag
0

2018-10-12 17:40:52

@gościu2: sam się eksmituję bo mi ciągle dokuczasz. Robię to dla Twojego dobra. Pochwalony.

4. ~gość
0

2018-10-13 14:26:06 host: user-5-(...)rnet.pl

gosc nad gości. nie , jak juz to zrób to dla dobra ogółu tu czytajacych. cytujac klasyka napisze " kończ waść wstydu oszczedz- sobie"

5. frasag
0

2018-10-13 14:31:32

@4: Gościu: tylko dla Ciebie to robię- żebyś nie musiał się denerwować- bo tylko Tobie przeszkadzam- TYLKO!!! Będziesz musiał sobie znaleźć i dosiadać innego "konika"- ale to już Twój problem. Szczęść Boże. Paaaa...

6. ~gość
0

2018-10-13 17:52:52 host: akr151.(...)pnet.pl

rasag: Ty na to szczęść boże i pochwalony to się już leczysz czy jeszcze nie masz tego zdiagnozowanego??

7. ~gość
0

2018-10-13 18:35:25 host: user-5-(...)rnet.pl

jak na razie stary grzybie jedynie sypiesz obiecankami i kwekanio-narzekaniem. eksmisje dla ciebie od teraz proponuje

1. ~gość
0

2018-10-12 11:41:54 host: 89-66-1(...)ello.pl

10 lat temu byłby hit.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-10-15 12:05:00 host: user-5-(...)rnet.pl

10 lat temu to SE,Nokia i Samsung robiły dużo lepsze klasyki o nieporównywalnie lepszych parametrach technicznych i możliwościach...Jedyne co ten telefon ma fajne to...wygląd i duży ekran.

2. ~gość
0

2018-10-15 19:22:21 host: user-5-(...)rnet.pl

@1.1) 10 lat temu modelu SE jeszcze nie było, co najwyżej model 3GS.