DAJ CYNK

Motorola RAZR 3 będzie flagowcem

Marian Szutiak

Sprzęt

Motorola RAZR 3 specyfikacja

Motorola pracuje nad nowym składakiem z serii RAZR. Nadchodzące urządzenie ma być flagowcem z prawdziwego zdarzenia, napędzanym topowym Snapdragonem.

Motorola to jeden z pierwszych producentów, który wypuścił na rynek składany smartfon z elastycznym wyświetlaczem. Modele RAZR oraz RAZR 5G (zdjęcie powyżej) z punktu widzenia zamontowanych w nich podzespołów były średniakami napędzanymi Snapdragonem 710, a następnie Snapdragonem 765G. Ostatnio szef Lenovo, czyli właściciela motoroli zapowiedział, że będzie kolejna Motorola RAZR. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, nadchodzący "składak" będzie już flagowcem z topowym Snapdragonem.

Zobacz: Motorola razr 5G: elegancja warta grzechu. Tnie powietrze i portfel
Zobacz: Będzie kolejna Motorola Razr - potwierdza szef Lenovo

Na stronie xda-developers.com pojawiła się częściowa specyfikacja nadchodzącego składanego smartfonu Motoroli. Model RAZR 3 (jeśli tak się będzie nazywać) będzie prawdopodobnie napędzany chipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, wspieranym przez 6, 8 lub 12 GB RAM-u i 128, 256 lub 512 GB pamięci masowej. Główny wyświetlacz będzie wykonany w technologii AMOLED i powinien mieć rozdzielczość FullHD+ oraz możliwość odświeżania obrazu z częstotliwością 120 Hz. W zginanym ekranie może się znaleźć otwór na obiektyw aparatu fotograficznego do selfie. Na okładce znajdzie się drugi, mały ekran, o niesprecyzowanych jeszcze parametrach. Na wyposażeniu urządzenia znajdzie się moduł NFC, więc będzie można płacić telefonem zbliżeniowo. Całość będzie od początku pracować pod kontrolą systemu Android 12.

Zgodnie z najnowszymi informacjami, Motorola RAZR 3 trafi co najmniej na rynek chiński, a także do Europy i Ameryki Północnej. Z czasem powinniśmy otrzymać więcej informacji na temat nadchodzącego smartfonu, być może również o jego cenie.

Zobacz: Honor Magic V już oficjalnie. Jest lepszy niż Galaxy Z Fold3?
Zobacz: TCL pokazuje nowe smartfony oraz prototyp składaka z klapką

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis

Źródło tekstu: XDA Developers

Przewiń w dół do następnego wpisu