DAJ CYNK

Motorola One Pro - pierwszy telefon tej marki z poczwórnym aparatem z tyłu

18.06.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5791

Ważne 1

0

Motorola też chce mieć aparat z czterema obiektywami na tylnym panelu. Modelem, który zrealizuje ten pomysł, będzie Motorola One Pro.

Z opublikowanych grafik (zdjęcie powyżej) wynika, że Motorola One Pro będzie dostępna w co najmniej trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, brązowej i fioletowej. Każdy z kolorów otrzyma zapewne swoją specjalną nazwę. W tylnej części smartfonu znajdzie się duża wyspa fotograficzna, zawierająca cztery aparaty, prawdopodobnie standardowy, szerokokątny, teleobiektyw i czujnik głębi lub czujnik ToF, a także logo marki, bez czytnika linii papilarnych - ten znajdzie się gdzie indziej, możliwe że na boku urządzenia. Na lewo od tego modułu znajdziemy dwudiodową lampę błyskową.

Zobacz: Motorola Moto Z4 już oficjalnie. Modułowa klasa średnia, która nie trafi prędko do Polski
Zobacz: Motorola One Action w drodze. Na pokładzie Exynos 9609 i potrójny aparat

Z przodu nadchodzącego smartfonu znajduje się duży, 6,2-calowy ekran z niewielkim wcięciem w górnej części, mieszczącym obiektyw przedniego aparatu fotograficznego. Na wyposażeniu tego urządzenia nie powinno zabraknąć gniazda audio Jack 3,5 mm.

Zobacz: Motorola One Vision robi dobre pierwsze wrażenie i zyskuje przy bliższym poznaniu

Całość ma pracować pod kontrolą czystego Androida, w ramach programu Android One. Jest to cecha charakteryzująca wszystkie modele z serii Motorola One.

Data premiery Motoroli One Pro nie jest jeszcze znana. Pojawienie się nowych renderów może wskazywać, że wydarzenie to odbędzie się w niedalekiej przyszłości. Prawdopodobnie smartfon trafi najpierw do Indii, a potem jego dostępność zostanie rozszerzona na inne rynki.

Zobacz: Motorola Moto E6 Plus z chipsetem Helio P22 pojawia się w Geekbench

Źródło zdjęć: cashkaro.com

Źródło tekstu: cashkaro.com

Przewiń w dół do następnego wpisu