DAJ CYNK

Miliard pobrań Google Maps dla Androida

16.06.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3858

Ważne 2

1

Po osiągnięciu przez mobilną wersję Gmaila pułapu 1 mld pobrań, Google pochwalić może się podobnym rekordem w przypadku Google Maps.

Po osiągnięciu przez mobilną wersję Gmaila pułapu 1 mld pobrań, Google pochwalić może się podobnym rekordem w przypadku Google Maps.

Rekordowa wartość nie oznacza 1 mld użytkowników mobilnej aplikacji Google Maps. Ranking tworzony jest na podstawie liczby zarejestrowanych użytkowników, którzy pobrali daną aplikację. Na pulę 1 mld składają się więc także nieaktywne już konta czy konta zdublowane, ale z drugiej strony, nie zostały doliczone pobrania Map do kolejnych posiadanych przez tego samego użytkownika urządzeń czy aktualizacje.

Kolejną aplikacją, która w najbliższym czasie prawdopodobnie osiągnie pułap jednego miliarda instalacji jest YouTube.

Zobacz: Miliard pobrań Gmaila z Google Play

Źródło tekstu: androidrank, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~
-1

2014-06-20 00:53:39

@12, to powiedz mi dlaczego nie można zablokować aktualizacji choćby jednej aplikacji której się nie chce. Aktualizacje będą się narzucać, w końcu robi się lista aplikacji niezaktualizowanych i posiadając kilkadziesiąt apek nie tak łatwo już ominąć aktualizacje niechciane...

Odpowiedz

14. ~
0

2014-06-20 00:51:54

Kolejna statystyka, która nic nie znaczy, ale nad którą telepolis bije pianę...

Odpowiedz

13. ~
0

2014-06-16 22:35:12

@12 raczej o twoim braku pojęcia.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-06-16 22:10:08

Wobec tego ta konieczność aktualizacji co kilka dni świadczy o amatorszczyźnie Androida.

Odpowiedz

11. ~
1

2014-06-16 13:35:17

@10 dla mnie częste aktualizacje nie świadczą o amatorszczyźnie, ale o bardzo dobrym wsparciu ze strony programisty. Na Androidzie codziennie pojawiają się nowe telefony, do nich są dostosowywane niektóre opcje, ulepszenia i do tego aktualizacje różnych danych. Jeśli ktoś tak pisze to nie ma pojęcia o tym rynku, bo oprócz wielu marek modeli, mamy wiele wersji Androida.

Odpowiedz

10. ~
0

2014-06-16 13:23:39

do 4 - alez ja wcale nie mam waczonych automatycznych aktualizacji, piszę po prostu o tym, że amiany w programach mobilnych są robione co parę dni - to swiadczy niestety o amatorszczyźnie -problem w tym, że trzeba wejść na strone play/googla i przeczytac czego dotyczy aktualizacja (może wprowadzenia jezyka Tagalong), a czesto nawet takiej informacji nie ma

Odpowiedz

9. ~belciu
0

2014-06-16 13:04:18

muchy akurat sie nie myla bo sa tak przystosowane ale czy wyznawcy religii sie myla.... akurat jest ich miliardy :)

Odpowiedz

8. ~ziutasek
0

2014-06-16 11:56:16

@7 nie siebie tylko "większość która nie może się mylić" ...

Odpowiedz

7. ~
0

2014-06-16 11:18:26

@6 lubisz się porównywać do much? Gratuluję samokrytyki.

Odpowiedz

6. ~ziutasek
0

2014-06-16 11:13:01

Nie żebym krytykował bo mapy są całkiem przydatne ale ta ekscytacja ilością błyskawicznie przypomina powiedzenie miliardy much jedzą g... czy miliardy mogą się mylić ?

Odpowiedz

5. ~M.
1

2014-06-16 11:09:23

Akurat Mapy Google aktualizowane są dość rzadko.

Odpowiedz

4. ~
0

2014-06-16 10:37:47

@3 to je wyłącz, ja wolę mieć aktualne mapy.

Odpowiedz

3. ~
0

2014-06-16 10:26:21

najbardziej wkurzaja mnie aktualizacje (jakiejkolwiek aplikacji), które pojawiaja się srednio co pare dni

Odpowiedz

2. ~Felipe
0

2014-06-16 10:25:18

Nie wiem czym tu się chwalić. W zasadzie na większości telefonów mapy są obecne. Gdyby podobny wynik uzyskał niezależny developer to można by się chwalić :)

Odpowiedz

1. ~POKUSER
0

2014-06-16 10:20:33

Miliard w środę, miliard w sobotę... ;-)

Odpowiedz