DAJ CYNK

IFA 2019: Maxcom prezentuje nowe telefony, głośniki oraz zegarek sportowy

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6665

Maxcom jak zwykle pojawił się na targach IFA ze sporą ilością nowych urządzeń. Obok telefonów komórkowych firma pokazała również akcesoria sportowe oraz przenośny sprzęt audio.

Na stoisku Maxcoma tradycyjnie królują proste telefony. Wśród nich m.in.:

  • Maxcomm MM740 - telefon dla seniorów ze stacją ładującą, z ekranem o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 240 x 320 pikseli, z latarką, gniazdem kart microSD, radiem, dwoma gniazdami na karty SIM oraz obudową o masie 80 gramów,

  • Maxcom MM730 - odświeżony wariant modelu MM720 z dużymi przyciskami, kolorowym ekranem o przekątnej 2,2 cala, akumulatorem o pojemności 800 mAh i przyciskiem SMS,

  • Maxcomm MM735 - tutaj również znajdziemy duże przyciski, przycisk SOS, stację ładującą, ale również pojemniejszy akumulator o pojemności 1400 mAh. Do tego aparat o rozdzielczości 2 Mpix oraz lekka obudowa o masie 83 gramów.

W ofercie Maxcomu pojawią się też nowe modele z systemem KaiOS. Na razie nie znamy szczegółów ich specyfikacji.

Dla miłośników muzyki firma przygotowała trzy głośniki:

  • Bandai - wodoodporny, pozwalający na 18 godzin słuchania muzyki. Silikonowa obudowa ma pozwolić na przetrwanie upadków oraz działanie w zapylonych pomieszczeniach.

  • Kavachi - przeznaczony dla osób wypoczywających nad wodą lub w wodzie. Za sprawą tego, że głośnik jest w stanie unosić się na powierzchni wody oraz posiada wodoszczelną obudowę, zgodną z normą IP66. Na jednym ładowaniu może działać przez 10 godzin.

  • Momotombo - najmocniej wyposażony, z dwoma 15W głośnikami oraz możliwością użycia go jako powerbank. Wbudowany akumulator o pojemności 5000 mAh pozwoli na 30 godzin słuchania muzyki.

Na koniec mamy sportowy zegarek FW22, będący połączeniem klasycznego wyglądu z nowymi technologiami. Urządzenie pozwala na monitorowanie stanu zdrowia, w tym ciśnienia krwi, tętna, jakości snu oraz spalonych kalorii. Obudowa zegarka jest wodoszczelna (IP68), a akumulator o pojemności 200 mAh pozwoli na nawet 10 dni pracy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu