DAJ CYNK

Maxcom FW22 Classic zmierzy ciśnienie oraz wykona badanie EKG

Marian Szutiak

Sprzęt

Maxcom FW22 Classic zegarek ciśnienie krwi EKG

Maxcom FW22 Classic to zegarek wyglądający jak żywcem przeniesiony z końcówki XX wieku, ale oferujący nowoczesne funkcje, takie jak pomiar ciśnienia krwi czy nasycenia jej tlenem oraz badanie EKG. A przy tym jest to urządzenie bardzo tanie.

Maxcom ma w swojej ofercie zegarek, który wygląda dokładnie tak, jak wyglądały takie urządzenia w latach 90. XX wieku. Zmieniła się jednak technologia wewnątrz klasycznej obudowy. Ta jest zbudowana z wytrzymałego tworzywa i zapewnia całości odporność na pył i wodę, zgodnie z normą IP68. Maxcom FW22 Classic ma kolorowy wyświetlacz TFT IPS o rozmiarze 0,96 cala, a w swoim wnętrzu kryje baterię o pojemności 200 mAh, wystarczającą na 10 dni korzystania z zegarka.

Zobacz: Maxcom FW45 Aurum 2: wygląda jak Apple Watch, mierzy saturację, jest tani
Zobacz: Maxcom FW43 Cobalt 2 – nowa wersja smartwatcha za grosze

Maxcom FW22 Classic kolory2

Nowoczesne funkcje w klasycznej formie

Nowy zegarek firmy Maxcom został wyposażony w szereg czujników, które pozwalają na monitorowanie zdrowia użytkownika. FW22 Classic potrafi zweryfikować jakość naszego snu, a także zaprezentować takie informacje o nas, jak tętno, ciśnienie i saturacja krwi oraz EKG.

Maxcom FW22 Classic czarny tył

Maxcom FW22 Classic oferuje również liczne tryby sportowe, krokomierz oraz stoper. Zegarek łączy się ze smartfonem za pomocą łączności Bluetooth 4.0 oraz aplikacji M Active 2 na telefonie. Dzięki temu na ekranie zegarka zobaczymy powiadomienia push na temat przychodzących połączeń lub wiadomości.

Dostępność i cena

Maxcom FW22 Classic jest dostępny w sugerowanej cenie wynoszącej 99 zł. W specjalnej ofercie sieci Neonet zegarek ten można kupić za 59,99 zł.

Maxcom FW22 Classic kolory

Zobacz: Garmin epix: niesamowity smartwatch sportowy z ekranem AMOLED i GPS
Zobacz: Garmin fēnix 7 – nowa seria sportowych smartwatchy z zasilaniem solarnym

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Maxcom

Źródło tekstu: Maxcom

Przewiń w dół do następnego wpisu