DAJ CYNK

Limitowana wersja inteligentnego zegarka Casio Pro Trek WSD F20

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6860

Firma Casio przedstawiła nową, limitowaną do 500 sztuk wersję swojego inteligentnego zegarka Pro Trek WSD F20 z Android Wear 2.0, który debiutował na CES 2017.Firma Casio przedstawiła nową, limitowaną do 500 sztuk wersję swojego inteligentnego zegarka Pro Trek WSD F20 z Android Wear 2.0, który debiutował na CES 2017. Prezentacja limitowanej wersji ma związek z targami Baselworld, które są dedykowane luksusowym produktom jubilerskim i zegarmistrzowskim.

Model Pro Trek WSD F20S, bo tak się nazywa limitowany smartwatch, producent wyposażył w szkło szafirowe, przykrywające ekran oraz nową, czarną obudowę z niebieskimi detalami, która jest teraz powleczona specjalną jonową powłoką. Ma ona zabezpieczyć kopertę przed otarciami czarnej powłoki PVD.

Nowa wersja smartwatcha spełnia wojskową normę wytrzymałości MIL-STD-810G, podobnie jak standardowy model. Specyfikacja techniczna modelu F20S jest tożsama ze standardową wersją i cechuje się m. in: dwuwarstwowym, dotykowym ekranem LCD (kolorowy i monochromatyczny) o średnicy 1,32 cala i rozdzielczości 320 x 300 pikseli, łącznością Bluetooth 4.1 LE oraz WiFi 802.11 b/g/n, a także wodoszczelnością do 50 metrów. Spokojnie można ze smartwatchem pływać. Ponadto inteligentny zegarek oferuje wbudowany moduł GPS, GLONASS i Michibiki. Smartwatch będzie współpracował ze smartfonami na Androidzie oraz iOS.

Zobacz: CES2017: zegarek Casio Pro Trek F20

Casio nie podaje kiedy limitowany model wejdzie do sprzedaży oraz ile będzie kosztował. Wiadomo jedynie, że standardową wersję będzie można kupić od 21 kwietnia tego roku, w cenie 500 dolarów.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Casio, gsmarena

Źródło tekstu: gsmarena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu