DAJ CYNK

LG V40 będzie miał 5 aparatów fotograficznych

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3794

LG też chce mieć smartfon z potrójnym aparatem z tyłu, a przy okazji z podwójnym z przodu - wynika z najnowszych raportów dotyczących modelu V40.LG też chce mieć smartfon z potrójnym aparatem z tyłu, a przy okazji z podwójnym z przodu - wynika z najnowszych raportów dotyczących modelu V40.

LG V40 ThinQ ma być kolejnym flagowcem koreańskiej firmy, który zadebiutuje w 2018 roku. Napędzane Snapdragonem 845 urządzenie ma być następcą ubiegłorocznego LG V30 oraz jego ulepszonych wersji, czyli LG V30S ThinQ i LG V30S+ ThinQ, a także oczywiście zaprezentowanego niedawno LG V35 ThinQ (na zdjęciu powyżej). Model V40 będzie miał też kilka cech wspólnych z LG G7 ThinQ, między innymi wcięcie w wyświetlaczu (z możliwością "wyłączenia") oraz przycisk do uruchamiania Asystenta Google. Na pokładzie nie zabraknie też układu Quad DAC dla lepszego dźwięku.

Wyróżnikiem nadchodzącego smartfonu ma być zestaw pięciu obiektywów, trzech z tyłu i dwóch z przodu. Jeśli chodzi o potrójny tylny aparat, to na pewno znajdzie się tam dwa obiektywy analogiczne do tego, co LG zastosował w ostatnich flagowcach ("normalny" kąt + szeroki kąt). Przeznaczenie trzeciego obiektywu nie jest jeszcze znane. Jedną z funkcji przedniego aparatu fotograficznego będzie obsługa uwierzytelniania przy pomocy twarzy. Być może przednie obiektywy będą w stanie rejestrować obraz 3D, ale nie ma potwierdzenia dla takiej funkcjonalności.

Zobacz: Kup LG G7 ThinQ, a dostaniesz robota i voucher na wymianę ekranu
Zobacz: LG chce produkować długowieczne smartfony
Zobacz: LG Q8+ przechodzi certyfikację w Korei Południowej
Zobacz: Galaxy S10 i LG G8 - bezramkowe smartfony bez wcięcia w ekranie

Źródło tekstu: Android Police, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu