DAJ CYNK

LG Tone+ Free to kolejne bezprzewodowe słuchawki z pokrowcem ładującym

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6375

LG Tone+ Free

LG jest kolejną firmą, która wprowadza do oferty "prawdziwie" bezprzewodowe słuchawki douszne zamykane w pokrowcu ładującym. Moda zapoczątkowana przez Apple AirPods trwa w najlepsze.

Ciężko jest znaleźć na rynku firmę, która w swoim portfolio słuchawek nie ma modelu małego, bezprzewodowego, zamykanego w pokrowcu ładującym. A jeśli tak faktycznie jest, to stosowny model na pewno niedługo zostanie zaprezentowany. Zupełnie jak w przypadku Tone+ Free firmy LG.

LG Tone+ Free

Zobacz: WhatsApp testuje automatycznie znikające wiadomości

Plus dla Koreańczyków za to, że ich model delikatnie wyróżnia się na tle konkurencji, oferując wygląd podobny do Xiaomi Airdots oraz okrągły pokrowiec ładujący. Konstrukcja jest wodoszczelna, zgodnie z normą IPX4. Oznacza to odporność na pot oraz niewielki deszcz. LG przekonuje, że słuchawki zaoferują trójwymiarowy dźwięk z bogatym basem oraz czystymi średnimi i wysokimi tonami, przy redukcji szumów cyfrowych i minimalizacji zniekształceń. Zadbała o to firma Meridian Audio, która opracowała obecną w słuchawkach technologię przetwarzania sygnału.

Zobacz: Test Jabra Elite 85H - wygodne i bogato wyposażone słuchawki z potężną baterią

LG Tone+ Free

Na bokach słuchawek zostały umieszczone panele dotykowe do sterowania funkcjami, w tym uruchomienia Asystenta Google. Na pojedynczym ładowaniu Tone+ Free mają działać przez sześć godzin, a dzięki technologii szybkiego ładowania, po pięciu minutach "karmienia" mogą działać przez pełną godzinę.

Przedsprzedaż słuchawek ruszyła w Korei 1 października, a regularna sprzedaż wystartuje 28 października. LG Tone+ Free zostały wycenione na 259000 wonów, czyli ok 216 dolarów.

Zobacz: Innovation@Amazon: gdańską konferencję giganta prowadziła Alexa
Zobacz: Samsung kończy produkcję smartfonów w Chinach
Zobacz: Światłowód Plusa i IPTV Cyfrowego Polsatu po 3 miesiącach - gra warta świeczki?

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: LG; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu