DAJ CYNK

Już trwają prace nad OnePlusem 9

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2530

OnePlus 8T premiera

Ostatni czas jest bardzo aktywny dla OnePlusa. Nie oznacza to jednak, że Chińczycy już nie pracują nad kolejnymi flagowcami.

Ostatnio jest naprawdę głośno o OnePlusie. Firma wydała w tym roku nie tylko o wiele większą niż zwykle liczbę smartfonów, ale po ostatnim sukcesie opuścił ją jeden ze współzałożycieli. Nie znaczy to jednak, że do końca roku ma być cicho o OnePlusie. Chińska firma należąca do koncernu BBK Electronics (razem z Oppo, Vivo i Realme) już teraz pracuje nad swoimi przyszłorocznymi flagowcami. Modele OnePlus 9 oraz OnePlus 9 Pro noszą kodową nazwę Lemonade. Ostatnio OnePlus bardzo lubi takie kulinarne nazewnictwo. W ostatniej serii OnePlusów jedna z nazw kodowych brzmiała nawet Kebab. Niestety, OnePlus nie nazwał tak ostatecznie swojego telefonu. Byłoby to bardzo innowacyjne.

Co wiemy na temat nadchodzącej lemoniady? Nowe OnePlusy pojawią się najpewniej w marcu/kwietniu 2021 i będą miały Snapdragona 875. To inne podejście niż to, które zastosować zamierza koreański LG. Przypomnijmy: LG przez całą pierwszą połowę 2021 nie ma zamiaru nawet tykać Snapdragona 875. Koreańczycy uznali bowiem, że wstępna cena, jaką chce Qualcomm jest zwyczajnie za wysoka jak na to, co układ oferuje.

Zobacz: Carl Pei potwierdza opuszczenie OnePlusa
Zobacz: Android 11 dla smartfonów z serii OnePlus 7 już w grudniu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: phonearena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu