DAJ CYNK

JerryRigEverything znęca się nad Note9 - testy ujawniły małą wadę konstrukcyjną

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3216

Zack Nelson z kanału JerryRigEverything na YouTube poddał swoim testom wytrzymałościowym najnowszy smartfon Samsunga, ujawniając przy okazji jego drobną wadę konstrukcyjną.Zack Nelson z kanału JerryRigEverything na YouTube poddał swoim testom wytrzymałościowym najnowszy smartfon Samsunga, ujawniając przy okazji jego drobną wadę konstrukcyjną.

Samsung Galaxy Note9 to smartfon, który nie trafił jeszcze na rynek (ma to się stać w najbliższych dniach), ale już znaleziono w nim niewielką wadę konstrukcyjną. Polega ona na stosunkowo łatwej możliwości wyjęcia fizycznych przycisków z obudowy. Dotyczy to na przykład przycisku Bixby oraz przycisków głośności. Spieszymy jednak z wyjaśnieniem, że przy normalnym użytkowaniu smartfonu przyciski te nie powinny wypaść.

Jeśli chodzi o główne testy Zacka, czyli test odporności na zarysowanie, próba ognia oraz test wyginania, to Galaxy Note 9 poradził sobie z nimi bardzo dobrze. Szkło zostało zarysowane ostrzem numer 6, co jest standardem dla Gorilla Glass 5, czytnik linii papilarnych działa sprawnie nawet potraktowany ostrym nożem, natomiast wyświetlacz dosyć szybko wraca do pierwotnego stanu po przypalaniu płomieniem zapalniczki. Wyginanie w jedną i drugą stronę też nie szkodzi nowemu produktowi Samsunga.

Przy okazji na filmie możemy zobaczyć, jak wygląda w środku dołączony do Note9 rysik S-pen.Zobacz: Galaxy Note9: przedsprzedaż w Korei idzie lepiej niż w przypadku Galaxy S9
Zobacz: Przykładowe zdjęcia i film nagrany Galaxy Note9
Zobacz: Samsung próbował wmówić, ze stockowe zdjęcia zrobił Galaxy A8 (2018)
Zobacz: Samsung pracuje nad modelem Galaxy A4
Zobacz: Samsung: akumulatory w Galaxy Note9 są bezpieczne

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: JerryRigEverything

Źródło tekstu: JerryRigEverything, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu