DAJ CYNK

IQOS 3 Duo - wystarcza na dwa podgrzania za jednym razem

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12983

Na zaproszenie Philip Morris Polska pojawiliśmy się na premierze najnowszego systemu podgrzewania tytoniu - IQOS 3 Duo. Co do zaoferowania ma nowy sprzęt? 

Liczyliśmy na uaktywnienie funkcji Bluetooth, prośby klientów były jednak inne

System podgrzewaczy IQOS uzbrojony jest w łączność Bluetooth, jednak jej działanie zostało ograniczone jedynie do wybranych rynków. Pod tym względem nic się nie zmieniło. Nowa wersja urządzenia została stworzona na podstawie opinii pełnoletnich klientów, którym przede wszystkim zależało na dłuższym czasie pracy. Dzięki nowym rozwiązaniom IQOS 3 DUO umożliwia dwukrotne korzystanie z urządzenia bez konieczności ładowania. Ponadto czas ładowania podgrzewacza, w porównaniu z modelem IQOS 3 oraz IQOS 2.4 Plus, został znacznie skrócony.

Zobacz: HTC Vive Cosmos, najnowszy system wirtualnej rzeczywistości debiutuje na polskim rynku
Zobacz: Apple szykuje iPierścionek, którym będzie mozna kontrolować iPhone'a

IQOS 3 DUO zaprojektowano z uwzględnieniem nowych funkcji, aby ułatwić pełnoletnim palaczom, którzy w przeciwnym razie nadal paliliby papierosy, przejście na potencjalnie mniej szkodliwe wyroby alternatywne, z korzyścią dla społeczeństwa i zdrowia publicznego. Należy jednak pamiętać, że IQOS nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca.

O co w ogóle chodzi w tych podgrzewaczach? Technologia IQOS podgrzewa tytoń bez spalania go w temperaturze ok. 300 stopni Celsjusza, wytwarzając aerozol zawierający nikotynę, który - jak podaje producent - ma średnio o 90% - 95% niższe poziomy szkodliwych substancji niż dym papierosowy. Zawiera jednak nikotynę, więc nie jest obojętny dla zdrowia. Podgrzewacze nie wytwarzają dymu ani popiołu, lecz aerozol, który ma o wiele mniej intensywny zapach niż dym z tradycyjnych papierosów. 

Zobacz: 10 tys. czujników będzie badać jakość powietrza w szkołach
Zobacz: Nowe smartwatche Garmina dla fanów Gwiezdnych Wojen

W kwietniu br. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA), po ponad dwóch latach badań i analiz, zezwoliła na sprzedaż podgrzewaczy tytoniu IQOS na rynku amerykańskim, uznając je za „właściwe dla ochrony zdrowia publicznego”. Czwartego października otwarto w Stanach Zjednoczonych, w Atlancie, pierwszy sklep, gdzie sprzedawane są IQOS-y.

W Polsce zamówienia na nowy IQOS 3 Duo można składać od 23 października na stronie www.iqos.pl. Ponadto, od 6 listopada produkt będzie dostępny w ponad 180 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, których lokalizacje można znaleźć na stronie www.iqos.pl. Cena: 399 zł. Produkt będzie przeznaczony tylko i wyłącznie dla pełnoletnich osób palących lub korzystających z innych produktów dostarczających nikotynę.

ZobaczGarmin MARQ Commander to nowy smartwatch premium z funkcjami taktycznymi. Cena? 8500 zł...
Zobacz: Huawei Watch GT 2 w przedsprzedazy ze słuchawkami FreeLace

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu