DAJ CYNK

Huawei Watch GT 2 w przedsprzedazy ze słuchawkami FreeLace

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10510

Przedsprzedaż Huawei Watch GT 2

Ruszyła przedsprzedaż zegarka Huawei Watch GT 2. Z tej okazji do każdego zegarka dołączane są słuchawki FreeLace.

Przedsprzedaż zegarka Watch GT 2 potrwa do 27 października, a dzień później ruszy regularna sprzedaż. Smartwatch został wyceniony na 899 zł, a wartość dołączanych do zestawu słuchawek to 339 zł.

Zobacz: Huawei Watch GT 2: ekran OLED, rozmowy telefoniczne, odtwarzanie muzyki, GPS, 14 dni pracy

Z zegarka Watch GT 2 korzystam od kilku dni i muszę przyznać, że pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Na plus jest przede wszystkim wygląd i tak jak pierwsza generacja wyglądała wręcz zabawkowo, tak tutaj wrażenie solidności oraz ogólny wygląd zegarka wypadają zdecydowanie lepiej. Głównie za sprawą spłaszczenia pierścienia wokół ekranu. Genialnie wręcz wygląda działanie akumulatora. Huawei przekonuje, że to zasługa nowego układu Kirin A1, którego zużycie energii to 10uA/MHz, czyli o 1/3 mniej niż wynosi średnia dla tego segmentu. Dzięki temu Watch GT 2 ma działać przez 14 dni i nie są to puste obietnice. W ciągu 4 dni poziom naładowania akumulatora spadł mi o niewiele ponad 20%.

Zobacz: Huawei na targach IFA 2019 z nowymi kolorami P30 Pro, Kirinem 990, A1 i słuchawkami

Huawei FreeLace za darmo

Słuchawki FreeLace po części podkreślają jedną z promowanych cech zegarka jaką jest opcja słuchania muzyki wprost z pamięci wbudowanej. Można na niej przechowywać do 500 utworów. Ważną cechą słuchawek jest możliwość ładowania ich przez port USB typu C. Na pojedynczym ładowaniu FreeLace mogą działać do 18 godzin,

Watch GT 2 ze słuchawkami będzie dostępny w przedsprzedaży w sieci Play i T-Mobile, a także w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet, oraz w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia i w oficjalnym sklepie internetowym Huawei.

Zobacz: iPhone SE 2 będzie mały, tani i piekielnie szybki
Zobacz: Orange rozdaje Internet - 10 GB za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu