DAJ CYNK

Huawei P40 może mieć trzy warianty, w tym jeden z pięcioma aparatami z tyłu

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3598

Huawei P40 - jeszcze jeden wariant

Evan Blass opublikował na Twitterze rendery kolejnego wariantu Huaweia P40 Pro, tym razem z pięcioma aparatami na tylnym panelu. W połączeniu z tym, co widzieliśmy wcześniej, może to oznaczać, że chińska firma chce pokazać trzy modele z serii Huawei P40.

Widzieliśmy już dokładne rendery, pokazujące wygląd nadchodzących smartfonów z serii Huawei P40 z trzema i czterema obiektywami z tyłu, a teraz pojawiły się rendery urządzenia, które na tylnym panelu ma pięć aparatów fotograficznych. Jak podaje serwis Android Authority, może to oznaczać, że chiński producent szykuje trzy warianty P40. Temu trzeciemu dano roboczą nazwę Huawei P40 Pro PE (Premium Edition). Jak nazwie go Huawei i ile wariantów P40 będzie, dowiemy się najpóźniej w marcu tego roku.

Zobacz: [Aktualizacja] Huawei P40 i P40 Pro na nowych renderach - do 4 aparatów z tyłu i dziura w wyświetlaczu
Zobacz: Huawei P40 Pro: matryca Sony z technologią Quad Quad Bayer i dwa pryzmaty w teleobiektywie

Tylny aparat w najwyższym modelu nowej serii smartfonów Huaweia będzie sygnowany marką Leica. Na zbliżeniu "wyspy fotograficznej" możemy odczytać też zakres ogniskowych obiektywów, wynoszący od 18 do 240 mm. Potwierdza to wcześniejsze doniesienia, że jednym z aparatów będzie peryskopowy teleobiektyw z zoomem optycznym 10x.

Huawei P40 Pro 5 aparatów z tyłu

Nowe rendery pokazują, że smartfon będzie miał z przodu zakrzywione szkło przy czterech krawędziach, natomiast przedni, podwójny aparat fotograficzny znajdzie się w wycięciu w ekranie. Ten ostatni element prawdopodobnie będzie częścią wspólną całej flagowej serii Huawei P40, podobnie jak ogólny projekt tylnego modułu fotograficznego.

Zobacz: HMS Core 4.0 wydany, Huawei coraz bardziej uniezależnia się od Google
Zobacz: Huawei jest własnością pracowników [wideo]

Seria Huawei P40 - porównanie aparatów

Źródło zdjęć: Evan Blass (Twitter)

Źródło tekstu: Android Authority

Przewiń w dół do następnego wpisu