DAJ CYNK

[Aktualizacja] Huawei P40 i P40 Pro na nowych renderach - do 4 aparatów z tyłu i dziura w wyświetlaczu

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7648

Huawei P40 nowe rendery

Dzięki niedawnym publikacjom internetowym mogliśmy zobaczyć wygląd nadchodzącego telefonu Huawei P40. Tamte rendery były jednak dosyć ciemne, więc niewiele można było zobaczyć. W serwisie 91mobiles pojawił się jednak dużo jaśniejszy obraz, dający dobry podgląd na nadchodzące urządzenie.

Huawei P40

Z przodu smartfonu Huawei P40 znajduje się niemal bezramkowy wyświetlacz, prawdopodobnie o przekątnej 6,1 lub 6,2 cala, z otworem w prawym górnym rogu, mieszczącym dwa obiektywy przedniego aparatu fotograficznego. Z tyłu widać potrójny aparat - według ostatnich doniesień znajdzie się tam jednostka szerokokątna, ultraszerokokątna oraz czujnik ToF. Aparat jest sygnowany marką Leica. Na renderach widzimy również dwudiodową lampę doświetlającą. Projekt "wyspy fotograficznej" będzie podobno taki sam również w modelu P40 Pro, choć z nieco innym wyposażeniem.

Zobacz: Huawei P40 Pro z pięcioma aparatami pokazany na renderach
Zobacz: Huawei P30 Lite New Edition trafił do Europy

Huawei P40 będzie pozbawiony gniazda Jack 3,5 mm - tak przynajmniej wynika z opublikowanych w serwisie 91mobiles renderów. Wewnątrz obudowy będzie pracował chipset Kirin 990, prawdopodobnie w wariancie 5G. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 10 z usługami mobilnymi Huawei, które zastąpią usługi Google'a.

Huawei P40 nowe rendery

Premiera flagowych smartfonów z serii Huawei P40 ma się odbyć w marcu tego roku.

Zobacz: Huawei P30 Pro po 9 miesiącach użytkowania nadal zachwyca
Zobacz: Telefon roku Czytelników TELEPOLIS.PL

Aktualizacja: Huawei P40 Pro

Topowy Huawei P40 Pro ma mieć ulepszony aparat fotograficzny, złożony z jednostki z 64-megapikselową matrycą Sony IMX6986, aparatu ultraszerokokątnego o rozdzielczości 20 Mpix, teleobiektywu peryskopowego z zoomem optycznym 10x oraz czujnikiem ToF. Z przodu znajdzie się wyświetlacz o przekątnej między 6,5" i 6,7".

Jak wynika z najnowszych renderów, zarówno P40 Pro, jak i P40, będą dostępne w co najmniej pięciu wariantach kolorystycznych: czarnym, złotym, srebrnym, niebieskim i białym (gradientowym).

Huawei P40 Pro rendery - kolory

Źródło zdjęć: 91mobiles

Źródło tekstu: 91mobiles

Przewiń w dół do następnego wpisu