DAJ CYNK

Huawei przygotował „mistrzowską ofertę” z nowymi, bardziej atrakcyjnymi cenami

Marian Szutiak

Sprzęt

Huawei „mistrzowska oferta” niższe ceny

Huawei przygował „mistrzowską ofertą”, która jest rodzajem świętowania sukcesu ambasadora marki Roberta Lewandowskiego. Z tej okazji nowe, bardziej atrakcyjne ceny zyskały produkty chińskiej firmy, należące do różnych kategorii: laptopy, tablety, smartfony i smartwatche. Promocja potrwa do 30 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

„Mistrzowska oferta” dostępna jest w oficjalnym sklepie internetowym Huawei na stronie huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Lista produktów objętych ofertą może się różnić u różnych partnerów. Szczegóły dostępne są w sklepach.

Zobacz: Huawei pokaże nowe Kiriny 3 września, czy pojawi się też Mate 40?
Zobacz: Huawei Mate 40 Pro na nowych renderach

W „mistrzowskiej ofercie” Huawei znalazł się między innymi lekki i wydajny laptop Huawei MateBook 13 2020 z procesorem i7, a jego nowa, rekomendowana cena detaliczna to 4999 zł. Wersja z procesorem i5 również dostępny jest w nowej, atrakcyjnej cenie, która wynosi 3599 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup laptopów w sklepie huawei.pl, dodatkowo otrzymają mysz i plecak – każde za 1 zł (akcesoriów w tym wypadku nie można kupić pojedynczo).

„Mistrzowska oferta” daje także okazję zakupu multimedialnego tabletu Huawei MatePad w wersji z Wi-Fi za 1199 zł (obniżka z 1399 zł), a w wersji z LTE za 1399 zł.

Zobacz: Huawei MatePad – rozrywkowy tablet w niezłej cenie

Kategorię smartfonów objętych ofertą otwiera flagowy Huawei P40 Pro, który do 30 sierpnia tego roku dostępny jest w rekomendowanej cenie 3699 zł (obniżka z 4299 zł). Z kolei Huawei Mate 30 Pro można kupić za 2299 zł (obniżka 4299 zł), a Huawei P40 Pro+ za 5299 zł (obniżka z 5999 zł). W przypadku P40 Pro+, na kupujących czeka dodatkowa atrakcja - pierwsze 20 osób, które kupi ten smartfon w sklepie internetowym huawei.pl, otrzyma w prezencie koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego. Co więcej, sklep huawei.pl rozszerzył ofertę w kategorii smartfonów o jeszcze jeden model – nova 5T – który można tam kupić do 30 sierpnia w nowej rekomendowanej cenie 1199 zł (obniżka z 1999 zł, nie dotyczy innych kanałów sprzedaży).

Zobacz: Huawei P40 Pro to smartfon, w którym mógłbym się zakochać. Zasłużone 10/10, gdyby nie jeden brak
Zobacz: Używaliśmy Huaweia Mate 30 Pro. Teraz będzie nam się śnić po nocach
Zobacz: Huawei P40 Pro+ - cyfrowy aparat fotograficzny z funkcją smartfonu
Zobacz: Test Huawei nova 5T – piękny smartfon z niezłym aparatem

„Mistrzowską ofertę” dopełnia smartwatch Huawei Watch GT 2. Można go teraz kupić w nowej, atrakcyjnej cenie 799 zł (obniżka z 899 zł), zarówno z paskiem czarnym, jak i brązowym.

Zobacz: Test Huawei Watch GT 2. Godny następca popularnego zegarka

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei