DAJ CYNK

Huawei Mate 40 Pro+ i Mate 40 Pro dominują w AnTuTu

Isand

Sprzęt

Huawei P40 Pro+ i P40 Pro na czele AnTuTu listopad 2020

Huawei ma właśnie powody do dumy. Jego dwa najnowsze flagowce niepodzielnie dominują w rankingu AnTuTu. Na trzecim miejscu znalazł się Xiaomi. 

Klient poszukujący flagowego smartfonu z Androidem przez ostatnie lata stawał najczęściej przed wyborem Huawei czy Samsung?. Teraz sytuacja się zmieniła, Huawei ma kłopoty z sankcjami ze strony USA, a o wiele silniejsi stali się jego inni konkurenci. Nie znaczy to jednak, że pod względem sprzętowym Huawei spadł do drugiej ligi. Wręcz przeciwnie, Huawei uznał, że najlepiej brak usług Google'a wynagrodzić jeszcze lepszym sprzętem. Tak przynajmniej wynika z listopadowego zestawienia testów w benchmarku AnTuTu.

Pierwsze dwa miejsca zajęły bowiem właśnie flagowce Huaweia - Huawei Mate 40 Pro+ oraz Huawei Mate 40 Pro. Na trzecim miejscu znalazł się z kolei Xiaomi Mi 10 Ultra. Potem na liście widzimy iQOO, czyli tak naprawdę Vivo. Pierwszym modelem, który nie podchodzi z Chin kontynentalnych jest plasujący się na dziewiątej pozycji Asus ROG Phone 3. Jednocześnie widzimy, że po Kirinie 9000 następuje Snapdragon 865 i dopiero potem Snapdragon 865+. Zmian w rankingu możemy się spodziewać dopiero wtedy, kiedy w obiegu będą smartfony ze Snapdragonem 888.

Zobacz: Huawei przygotował ofertę na święta. Są smartfony, tablety i inny sprzęt w niższych cenach
Zobacz: Huawei Mate 40 Pro rozjechał konkurencję. Październikowy ranking AnTuTu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: antutu, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu