DAJ CYNK

Honor V30 i V30 Pro pojawią się w Europie z Huawei Mobile Services

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4005

Huawei Mobile Services

Honor V30 oraz Honor V30 Pro zadebiutowały w Chinach pod koniec listopada. To zdecydowanie jedne z najciekawszych urządzeń niedostępnych w Europie. Już niedługo jednak to się zmieni.

Honor V30 i V30 pro to pierwsze telefony marki Honor z łącznością 5G. W Europie telefony te będą jednak bardziej znane z tego, że nie mają usług Google. Huawei i Honor postanowiły bowiem, że V30 ruszy na podbój Starego Kontynentu z usługami mobilnymi Huaweia. Chińska firma bardzo dba o rozwój tego oprogramowania, jednak do tego rozwoju została zmuszona przez Donalda Trumpa. Zamiast analogicznych aplikacji Google Europejczyk zobaczy np. Huawei ID, chmurę Huawei Mobile Cloud, sklep Huawei AppGallery, Huawei Video, motywy Huawei Themes, Huawei ScreenMagazine, oraz przeglądarkę Huawei Browser.

A same telefony? Mają one Kirina 990, przekątną ekranu 6,57 cala, akumulator o pojemności 4100 lub 4200 mAh oraz 6/8 GB RAM i 128/256 GB pamięci wbudowanej. Huawei Mate 30 Pro był jdnak telefonem jeszcze lepszym, a bez usług Google furory poza Azją nie zrobił. Może jednak V30 da radę - cenowo jest o wiele bardziej osiągalny dla klientów.

Zobacz Honor V30 i V30 Pro zaprezentowane. To pierwsze telefony tej marki z łącznością 5G
Zobacz Honor V30 Lite już niedługo

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mysmartprice, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu