DAJ CYNK

Google ujawnia część specyfikacji telefonu HTC Wildfire X

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6698

W konsoli Google Play zauważono telefon HTC Wildfire X, wraz z częścią specyfikacji. Wygląda więc na to, że tajwańskie przedsiębiorstwo pracuje nie nad czterema, ale nad pięcioma niedrogimi modelami.

W połowie lipca ujawniono informację, że HTC pracuje nad nowymi smartfonami z serii Wildfire, po 8 latach przerwy. Modele Wildfire E, Wildfire E Plus, Wildfire E1 i Wildfire mają być tanimi urządzeniami z niezbyt górnolotną specyfikacją. Ta jednak powinna się zdecydowanie lepiej sprawdzać, niż w smartfonach HTC Wildfire i HTC Wildfire S, które swoją premierę miały w 2010 i 2011 roku.

Zobacz: HTC pracuje nad czterema budżetowymi telefonami z serii Wildfire

Dane, które zostały znalezione w konsoli Google Play pokazują, że HTC pracuje nad jeszcze jednym modelem, Wildfire X. Urządzenie to ma mieć ekran o rozdzielczości HD+ (720 x 1520 pikseli, 320 ppi, prawdopodobnie 5,26 cala). Wewnątrz obudowy znajdzie się chipset MediaTek Helio P22, wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Całość ma pracować pod kontrolą systemu Android 9.0 Pie.

Zobacz: HTC ciągle oddycha i notuje najlepsze wyniki w 2019 roku

Na razie nie wiadomo, kiedy HTC zamierza wypuścić nowy smartfon z serii Wildfire. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że urządzenie pojawiło się w konsoli Google Play, nie powinniśmy zbyt długo czekać na ten moment.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: 91mobiles

Źródło tekstu: 91mobiles

Przewiń w dół do następnego wpisu