DAJ CYNK

Fortnite na Androida przez pierwszy miesiąc tylko dla Galaxy Note'a 9

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3690

Gry typu Battle Royale szturmem zdobyły rynek gier komputerowych. Do najpopularniejszych należą Fortnite i PUBG. Pierwsza z nich wreszcie zagościła w świecie mobilnym. Po systemie Apple'a przyjdzie czas na Androida. Jest jednak jedno ale...Gry typu Battle Royale szturmem zdobyły rynek gier komputerowych. Do najpopularniejszych należą Fortnite i PUBG. Pierwsza z nich wreszcie zagościła w świecie mobilnym. Po systemie Apple'a przyjdzie czas na Androida. Jest jednak jedno ale...

W pierwszej kolejności gra będzie dostępna dla tych, którzy kupią najnowszego flagowca Samsunga. Galaxy Note 9 będzie miał bowiem przez miesiąc wyłączność na tę grę. Telefon będzie miał premierę 9 sierpnia, natomiast wejdzie do sprzedaży 24 sierpnia. Z końcem sierpnia swoją premierę w ekosystemie robocika będzie miał Fortnite. Konkurencyjny PUBG jest już dostępny i na Androidzie i na iOS.

Ale to nie wszystko! Właściciele nowego urządzenia Samsunga otrzymają tez na start walutę w grze. Jaka będzie jej wartość? Około 150 dolarów. Tak na dobry początek gry.

Zobacz: Fortnite Battle Royale wkracza na urządzenia mobilne
Zobacz: Playerunknown's Battlegrounds na urządzeniach mobilnych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: 9to5google, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu