DAJ CYNK

DriveSavers twierdzi, że potrafi przełamać zabezpieczenia telefonów z systemami Android, iOS, BlackBerry OS oraz Windows

28.11.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3859

Ważne 0

0

Jeśli zdarzyło Ci się zapomnieć hasła do smartfonu i masz dużo pieniędzy, możesz skorzystać z usług firmy DataSavers, która chwali się, że potrafi odblokować każdy smartfon takich marek, jak Apple, Samsung, Huawei i wielu innych.

DataSavers kieruje swoje usługi odzyskiwania danych z zablokowanych telefonów do konsumentom, a nie do służb - tak przynajmniej twierdzi firma. Oferta Passcode Lockout Data Recovery przeznaczona jest dla prawowitych właścicieli urządzenia, które z jakiegoś powodu straciły do niego dostęp. Korzystając z nowych technologii (DataSavers nie precyzuje z jakich), serwis zapewnia 100% skuteczności przy odblokowywaniu i odzyskiwaniu danych ze smartfonów chronionych hasłem każdej marki, modelu i systemu operacyjnego z dowolnym długością kodu, w tym telefonu i tabletu z bardziej skomplikowanymi kodami o długości co najmniej sześciu cyfr. Na liście producentów, których urządzenia są odblokowywane, znaleźli się Samsung, AppleHuaweiLenovoXiaomiLGZTE oraz Oppo, natomiast wśród systemów operacyjnych - AndroidiOSBlackBerry OS oraz Windows.

- DriveSavers jest firmą oferującą tę usługę TYLKO rodzinom, osobom prywatnym i innym konsumentom. U innych usługa jest dostępna wyłącznie dla organów ścigania - czytamy na stronie drivesaversdatarecovery.com.

Opisana wyżej usługa nie jest tania. The Verge uzyskał informację, że wynosi ona "jedynie" 3,7 tys. dolarów (około 14 tys. zł) za urządzenie, którego musimy być właścicielem. W zależności od sytuacji firma zastrzega sobie możliwość zażądania aktu zgonu, dokumentów spadkowych, dokumentów sądowych i temu podobnych, przed wykonaniem usługi. A czy usługa jest rzeczywiście skuteczna, serwisowi The Verge nie udało się zweryfikować.

Zobacz: 25 smartfonów znanych marek ma poważne luki w zabezpieczeniach
Zobacz: Ograniczenia rodzicielskie w iOS 12 przegrały w starciu z kilkuletnimi dziećmi

Źródło tekstu: DriveSavers, The Verge

Komentarze
Zaloguj się