DAJ CYNK

Bieżący rok będzie należał do 48 Mpix. Realme to kolejna marka, która wypuści na rynek smartfon z takim aparatem

11.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3057

Ważne 1

0

Realme 2

W pierwszym kwartale 2019 roku zostanie zaprezentowany smartfon Realme 3 - powiedział dyrektor generalny Realme India serwisowi The Indian Express. Firma pracuje też nad urządzeniem z aparatem o rozdzielczości 48 Mpix, który może zadebiutować w tym samym czasie.

48 Mpix - taką rozdzielczość ma najnowszy topowy sensor fotograficzny IMX586 firmy Sony. Pierwsze smartfony z ta matrycą zostały już zaprezentowane, inne czekają w kolejce. Realme to kolejna marka, która wypuści na rynek urządzenie z aparatem fotograficznym o rozdzielczości 48 Mpix. Takiej informacji udzielił portalowi indianexpress.com dyrektor generalny (CEO) indyjskiego oddziału firmy, Madhav Sheth. Nie jest do końca jasne, czy będzie to przedstawiciel serii Realme 3, której premiera ma się odbyć w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Szef Realme India zdradził też kilka planów firmy na nadchodzący rok. Wśród nich zamiar sprzedaży offline w Indiach smartfonów Realme 2 Pro. Do tej pory wyłączność miał tamtejszy Amazon i Flipkart. W najbliższym czasie, oprócz modelu Realme 3, zostanie zaprezentowany Realme A1 - średniak będący czymś pomiędzy Realme C1 i Realme U1.

Jak powiedział Madhav Sheth, w pierwszym kwartale 2019 roku modele Realme 2 Pro i Realme U1 dostaną aktualizację systemu do Androida 9.0 Pie. Smartfony Realme 2 i Realme C1 update otrzymają w II kwartale bieżącego roku.

Zobacz: Realme cały czas poprawia wynik. Marka należąca do Oppo sprzedała już 4 mln smartfonów
Zobacz: 31 stycznia marka Oppo oficjalnie zadebiutuje na polskim rynku
Zobacz: Oppo również szykuje zginany smartfon

Źródło zdjęć: Realme

Źródło tekstu: The Indian Express

Komentarze
Zaloguj się