DAJ CYNK

Bemi wprowadza do Polski nowe zegarki. Monitorują aktywność oraz zdrowie

Marian Szutiak

Sprzęt

Bemi nowe zegarki w Polsce aktywność zdrowie

W listopadzie na polskim rynku zadebiutowały inteligentne zegarki marki Bemi. Teraz przyszedł czas na urządzenia dla nieco starszych użytkowników, którzy chcą minitorować swoją aktywność fizyczną oraz postępy w treningach, a także zdrowie.

Zegarki Bemi TER2, Bemi ARI (zdjęcie tytułowe powyżej), Bemi KIX-M oraz Bemi Racer RC1 to produkty zarówno dla osób regularnie uprawiających sport, jak i tych, którym zależy na codziennym monitorowaniu aktywności i podnoszeniu swojej motywacji do wykonywania ćwiczeń. Urządzenia śledzą spalanie kalorii oraz liczbę zrobionych kroków i przebyty dystans. Smartwatche są wyposażone w szereg trybów sportowych (w tym bieganie i jazda na rowerze), pozwalających na dostosowanie programu do potrzeb użytkownika. Modele ARI i KIX-M umożliwiają również uprawianie sportów wodnych – spełniają normę IP68, czyli są odporne na działanie wody oraz pyłów i kurzu.

Zobacz: Bemi Sport, Fun i Kid: smartwatche dla dzieci, z SIM i GPS, dostępne w Polsce

Smartwatche Bemi mają wbudowany monitoring ciśnienia oraz natlenienia krwi, a także pulsometr i opcję śledzenia snu. Modele Bemi TER2 i Bemi KIX-M wyposażone są w przeznaczoną dla kobiet funkcję monitorowania cyklu menstruacyjnego. Za pomocą zegarków Bemi możliwe jest też sterowanie aparatem fotograficznym w smartfonie.

Wszystkie zegarki marki Bemi są kompatybilne z systemami operacyjnymi Android 4.4 oraz iOS 8 lub nowszymi. Smartwatche z poziomu telefonu komórkowego steruje się za pomocą aplikacji dostępnych do pobrania w sklepach App Store oraz Google Play. Urządzenia wyposażone są w system łączności Bluetooth oraz mają wyświetlacz IPS o rozdzielczości 240 x 240 pikseli.

Bemi TER2
Bemi TER2

Zegarki Bemi na polskim rynku i ich ceny

  • Bemi TER2

Zegarek Bemi TER2 został wyposażony w 1,4-calowy wyświetlacz, procesor Realtek RTL8762C oraz akumulator o pojemności 160 mAh. Smartwatch jest odporny na kurz i wilgoć – spełnia normy IP67. Dodatkowo urządzenie ma wbudowany alarm, funkcję monitorowania cyklu menstruacyjnego i temperatury ciała oraz stoper. Model dostępny jest w trzech kolorach czarnym, różowym i niebieskim w cenie 178 zł.

  • Bemi ARI

Smartwatch Bemi ARI wyposażono w 1,3-calowy wyświetlacz, procesor Nordic NRF52832, pamięć RAM 64 MB oraz akumulator o pojemności 170 mAh. Urządzenie spełnia normy IP68, co oznacza, że jest odporne na kurz i wodę. Wśród dostępnych funkcji znajdują się także kontrola muzyki z telefonu, prognoza pogody, przypomnienia o braku aktywności oraz stoper. Model w kolorze czarnym dostępny jest w cenie 158 zł, wersje złota i srebrna w zestawie z dodatkowym paskiem w kolorze czarnym kosztują kolejno 198 zł oraz 208 zł

  • Bemi KIX-M

Model KIX-M firmy Bemi ma 1,3-calowy wyświetlacz, procesor Goodix GR5515 i procesor audio Appotech CW6693D oraz wbudowaną pamięć 512 MB. Akumulator w zegarku ma pojemność 240 mAh, urządzenie spełnia także normy wodoszczelności IP68. Dodatkowe dostępne funkcje to wbudowany odtwarzacz muzyki, alarm, monitorowanie cyklu menstruacyjnego oraz stoper. Model jest dostępny w kolorze czarnym, zielonym oraz różowym w cenie 248 zł.

  • Bemi Racer RC1

Smartwatch Bemi Racer RC1 jest wyposażony w 1,3-calowy wyświetlacz, procesor Realtek RTK8762, 64 MB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemność 200 mAh. Zegarek spełnia normy IP67 – jest odporny na wilgoć i kurz. Inne funkcje urządzenia to budzik, przypomnienia o braku aktywności, lokalizacji telefonu i stoper. Model dostępny w kolorze czarnym w cenie 238 zł.

Bemi Racer RC1
Bemi Racer RC1

Zobacz: TicWatch Pro 3 LTE – test. Mokry sen maniaka gadżetów
Zobacz: Huawei Watch GT 2 i Watch GT 2e dostają funkcję instalacji aplikacji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Bemi

Źródło tekstu: Bemi

Przewiń w dół do następnego wpisu