DAJ CYNK

Bemi Sport, Fun i Kid: smartwatche dla dzieci, z SIM i GPS, dostępne w Polsce

Mieszko Zagańczyk

Sprzęt

Bemi Sport, Fun i Kid: smartwatche dla dzieci, z SIM i GPS, dostępne w Polsce

Marka Bemi wprowadziła na polki rynek smartwatche dla dzieci – modele Sport, Fun i Kid. Zegarki ułatwiają organizację planu dnia, motywują do aktywności fizycznej, czuwają nad bezpieczeństwem i zapewniają stały kontakt z rodzicami. Co ważne, urządzenia mają też łączność LTE i 2G oraz funkcje lokalizacyjne.

Smart zegarki Bemi Sport, Fun i Kid dostępne są już m.in. w sklepach online sieci Media Markt i Media Expert. Ich dystrybutorem jest firma 4cv Mobile.

Smartwatche Bemi dla dzieci i rodziców

Seria zegarków dla dzieci Bemi stworzona została nie tylko dla najmłodszych, ale także w celu wspierania ich opiekunów. Modele Sport i Fun mają moduł LTE, a Kid – GSM, co pozwala na używanie zegarka jak telefonu. Poza rozmowami głosowymi zegarki zapewniają również możliwość nawiązywania połączeń wideo z wykorzystaniem wbudowanej kamery. Z kolei dzięki modułom GPS, LBS oraz AGPS (dostępnym w Bemi Sport i Bemi Fun) możliwa jest weryfikacja lokalizacji dziecka w czasie rzeczywistym.

Pomocną dla rodziców będzie także funkcja wirtualnego ogrodzenia. Umożliwia ona wyznaczenie obszaru, po którym może się swobodnie się poruszać. Jeśli go opuści, rodzic dostanie powiadomienie na swoim smartfonie.

Bemi Sport, Fun i Kid: smartwatche dla dzieci, z SIM i GPS, dostępne w Polsce

Smartwatche Bemi wyposażone zostały również w funkcję SOS. Dzięki niej, w razie potrzeby, dziecko może szybko wezwać pomoc za pomocą przycisku na smartwatchu.

Smartwatche Bemi Sport i Fun mają funkcje, które pozwolą zarówno dzieciom, jak i rodzicom, na weryfikację aktywności fizycznej w ciągu dnia, zachęcając do niej najmłodszych. Pozwalają ustalać cele i nagradzają za ich wykonanie. W obydwu modelach dostępne są funkcje monitorowania tętna i snu, co może pomóc najmłodszym w dbaniu o zdrowy tryb życia.

Pomocna w organizacji planu zajęć może okazać się, dostępna w modelach Sport i Fun, funkcja harmonogramu. Oba zegarki zostały wyposażone także w odtwarzacz muzyczny. Wszystkie modele spełniają wymogi normy IP67, co oznacza, że są odporne na pył, wilgoć oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie.

Zegarki Bemi dla dzieci dostępne na polskim rynku

Bemi Sport został wyposażony w procesor Spreadtrum 8521E, 4 GB pamięci wewnętrznej, 512 MB RAM oraz akumulator o pojemności 700 mAh. Model ten ma złącze SIM, moduły Wi-Fi, LTE/4G oraz GPS, AGPS i LBS, a także kamerę. Wśród dostępnych funkcji znajdują się m.in. monitorowanie tętna i snu, funkcja harmonogramu umożliwiająca wprowadzanie ważnych wydarzeń, a następnie wyświetlanie przypomnień. Bemi Sport jest dostępny w 4. kolorach – czarnym, białym, niebieskim i różowym w cenie 498 zł.

Bemi Sport, Fun i Kid: smartwatche dla dzieci, z SIM i GPS, dostępne w Polsce

Bemi Fun wyposażony jest w procesor Spreadtrum 8521E, 4 GB pamięci wewnętrznej i 512 MB RAM, akumulator o pojemności 700 mAh, a także moduły WiFi, LTE/4G, GPS, AGPS i LBS oraz wbudowaną kamerę. Smartwatch ma funkcję monitorowania kroków, tętna, snu, a także przycisk SOS, dzięki któremu możliwe jest łatwe i natychmiastowe powiadomienie zdefiniowanych kontaktów oraz funkcję wirtualnego ogrodzenia. Wyposażono go również w odtwarzacz muzyczny, funkcję wyszukiwania zegarka, dyktafon, latarkę, budzik i stoper. Model dostępny jest w kolorach czarnym, niebieskim i różowym w cenie 299 zł

Bemi Sport, Fun i Kid: smartwatche dla dzieci, z SIM i GPS, dostępne w Polsce

Bemi Kid – smartwatch wyposażono w procesor RDA8955, akumulator o pojemności 400 mAh, moduł 2G umożliwiający połączenia głosowe, GPRS i LBS oraz kamerę. Ma funkcję SOS, pozwalającą na szybkie powiadomienie zdefiniowanych kontaktów, wirtualnego ogrodzenia, informującą o opuszczeniu przez dziecko wyznaczonego obszaru, budzik oraz lokalizator smartwatcha. Model dostępny jest w kolorach niebieskim, czarnym i różowym w cenie 248 zł.

Bemi Sport, Fun i Kid: smartwatche dla dzieci, z SIM i GPS, dostępne w Polsce

Zobacz: Huawei Watch GT Runner - pojawia się zegarek specjalnie dla biegaczy
Zobacz: Moto Watch 100 – tak wygląda nowy smartwatch Motoroli

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: 4cv Mobile

Źródło tekstu: 4cv Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu