DAJ CYNK

Archos na IFA2018: nowy tablet i stacja ładująca

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2080

Podczas kończących się dzisiaj targów IFA 2018 Archos zaprezentował nowy tablet Oxygen 101 4G oraz uniwersalną stację do ładowania kilku urządzeń jednocześnie.Podczas kończących się dzisiaj targów IFA 2018 Archos zaprezentował nowy tablet Oxygen 101 4G oraz uniwersalną stację do ładowania kilku urządzeń jednocześnie.

Archos Oxygen 101 4G

Nowy tablet firmy Archos jest urządzeniem wyposażonym w 10-calowy ekran HD oraz łączność 4G LTE. Oxygen 101 4G napędzany jest czterordzeniowym procesorem, który współpracuje z 2 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Do tego dwa aparaty fotograficzne (z przodu i z tyłu) o rozdzielczości 2 Mpix. Wśród wspieranych technologii znajdziemy jeszcze Wi-Fi b/g/n i Bluetooth 4.0. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo i jest zasilana akumulatorem o pojemności 5000 mAh.Nowy tablet firmy Archos trafi na rynek w czwartym kwartale 2018 roku z ceną wynoszącą 149 euro (około 645 zł).

Uniwersalna ładowarka

Kolejną nowością firmy Archos, która została zaprezentowana podczas berlińskich targów, jest uniwersalna stacja do ładowania. Urządzenie wyposażone jest w trzy niezależne ogniwa dające prąd o mocy 5 W (razem 15 W), co umożliwia ładowanie nawet trzech urządzeń jednocześnie. Produkt wyposażony jest w komplet standardowych portów - 2 x 5V/2,4A, jedno złącze wspierające standard Quick Charge 3.0 oraz wbudowany głośnik. W zestawie znajdują się również przewody ze złączami USB-C, microUSB oraz Lightning.Podobnie jak tablet, to urządzenie też trafi na rynek w ostatnim kwartale bieżącego roku. Cenę ustalono na 79 euro (341 zł).

Zobacz: Archos Hello - asystent domowy w trzech wersjach
Zobacz: Jesteśmy na IFA2018

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Archos

Przewiń w dół do następnego wpisu