DAJ CYNK

[Aktualizacja] BlackBerry Key2 od dzisiaj dostępny w Polsce

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3585

BlackBerry Key2 oficjalnie zadebiutował w Polsce. Nowy telefon z Androidem i fizyczną klawiaturą QWERTY będzie w Polsce kosztował 2999 złotych.BlackBerry Key2 oficjalnie zadebiutował w Polsce. Nowy telefon z Androidem i fizyczną klawiaturą QWERTY będzie w Polsce kosztował 2999 złotych.Nowy smartfon jest dostępny w sprzedaży w sklepach sieci Euro oraz w ofercie sieci Play. Fioletowy operator oferuje urządzenie BlackBerry Mobile zarówno w ofercie dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Telefony są dostępne w czarnej wersji kolorystycznej.

Nowy klawiaturkowiec ma Snapdragona 660, 6 GB RAM oraz dwie wersje różniące się pamięcią wbudowaną - 64 GB oraz 128 GB. Niestety, producent nie podał dokładnie, która wersja znajdzie się w sprzedaży w Polsce. Podejrzewamy jednak wersję z 64 GB. Podwójny aparat główny to 12 MP + 12 MP. Przekątna ekranu nie uległa zmianie w stosunku do modelu KeyOne (4,5 cala), jednak wielkość klawiszy została zwiększona o 20% by ułatwić bezbłędne pisanie. Akumulator o pojemności 3500 mAh ma wystarczyć na dwa dni normalnej pracy.

Zmiany w stosunku do KeyOne'a to również funkcja Proactive Health w aplikacji DTEK, która umożliwia skanowanie urządzenia i otrzymywanie natychmiastowych informacji zwrotnych na temat potencjalnych słabych punktów i optymalizacji zabezpieczeń. Dodano też nowy klawisz, który ułatwia dostęp do najczęściej używanych aplikacji.

Aktualizacja
Sieć Euro potwierdziła nasze przypuszczenia. W Polsce w sprzedaży dostępna jest wersja z 64 GB pamięci wbudowanej.Zobacz: BlackBerry Key2 debiutuje w Nowym Jorku
Zobacz: BlackBerry "Key2 Lite" przechodzi certyfikację FCC

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TCL, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu