DAJ CYNK

Monument Valley 2 za darmo na Androida i iOS-a. To jedna z najpiękniejszych gier w historii

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 4650

Monument Valley 2 za darmo

Gra Monument Valley 2 to doskonała rozrywka na weekend niezależnie od wieku. Tak się składa, że obecnie możesz ją zgarnąć zupełnie za darmo na Androida lub iOS-a.

Seria gier logicznych Monument Valley zyskała uznanie dzięki przepięknej grafice i sprytnym łamigłówkom. Musisz obracać budowle, by umożliwić przejście postaci w nowe miejsce, korzystając z iluzji optycznych. Obracanie brył w trzech wymiarach jeszcze nigdy nie było tak satysfakcjonujące. Przy okazji można nacieszyć się wspaniałymi, minimalistycznymi obrazami.

Zobacz: Gry mobilne są bardziej dochodowe niż te na konsolę czy komputer
Zobacz: Gry na Androida to poważna sprawa. Qualcomm i Google chcą aktualizacji sterowników GPU

Druga część gry jest przez wiele osób określana jako „wtórna”, ale i tak warto po nią sięgnąć – zwłaszcza jeśli nie znasz pierwszej. Nowe poziomy wykorzystują znane koncepcje, ale mimo tego stawiają nowe wyzwania. Przejście jej na pewno powoli zabić kilka godzin i gwarantuję, że ten tytuł cię wciągnie. Nie ma tu przemocy ani podtekstów, gra nada się więc także dla dzieci.

Monument Valley 2 to także łagodna, ale bardzo dobrze przygotowana ścieżka dźwiękowa. Myślę, że to jedna z gier mobilnych, w które po prostu trzeba zagrać.

Normalnie Monument Valley 2 kosztuje w Google Play 23,99 zł, tym bardziej warto ją zgarnąć za darmo.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Monument Valley

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu