DAJ CYNK

EVE Echoes nareszcie się pojawiło na Androidzie oraz iOS

Michał Świech

Rozrywka

EVE Echoes

Po miesiącach czekania można powiedzieć: nareszcie. Gra mobilna EVE Echoes, która jest komórkową wersją EVE Online, wreszcie pojawiła się na Androidzie oraz iOS

Pod koniec 2019  informowaliśmy, że EVE Online zagości też w świecie mobilnym. Wtedy bowiem rozpoczynały się testy. To jedna z tych gier, które razem z World of Warcraft oraz Lineage II wykuły złoty wiek gier MMO. Teraz w EVE Echoes (bo tak nazywa się wersja mobilna) mogą zagrać posiadacze urządzeń z systemami Android oraz iOS. Autorami gry są CCP Games (który odpowiada też za wersję komputerową) oraz chiński NetEase. Gracze mogą zwiedzić ponad osiem tysięcy układów słonecznych, natomiast w bitwach może brać udział do stu osób jednocześnie. To oczywiście o wiele mniej niż w przypadku wersji komputerowej, jednak to i tak imponujący wynik jak na grę mobilną.

EVE Echoes nie będzie mieć jednego konkretnego celu i zapewni możliwość samodzielnego wyboru stylu gry. Będzie można uczestniczyć w bitwach, handlować albo wydobywać minerały jako górnik przyszłości. To wszystko przy użyciu ponad stu różnych typów okrętów. Do rozgrywki mają być regularnie dodawane kolejne funkcje z głównego tytułu. Możemy też się spodziewać łączonych wydarzeń w grze pomiędzy EVE Echoes oraz EVE Online.

Zobacz EVE Echoes wreszcie 13 sierpnia
Zobacz EVE Echoes wystartuje już jutro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu