DAJ CYNK

Związki zgodziły się na zwolnienie 540 osób z Grupy TP

30.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 17737

Ważne 3

3

Orange Customer Service, spółka z Grupy TP, zmniejszy zatrudnienie o 540 osób. Wszystkie związki zawodowe działające w TP zaakceptowały porozumienie w tej sprawie - poinformował Robert Materna, przewodniczący Związku Zawodowego Błękitna Linia.

Orange Customer Service, spółka z Grupy TP, zmniejszy zatrudnienie o 540 osób. Wszystkie związki zawodowe działające w TP zaakceptowały porozumienie w tej sprawie - poinformował Robert Materna, przewodniczący Związku Zawodowego Błękitna Linia.

Pierwotnie redukcja zatrudnienia miała dotknąć 760 osób. Odejścia rozpoczną się 10. lutego.

Zobacz: Będą zwolnienia w Grupie TP.

Wszystkie osoby otrzymają takie same odprawy jak te, które są wypłacane pracownikom TP w ramach programu dobrowolnych odejść.

Źródło tekstu: PAP, wł

Komentarze
Zaloguj się
54. ~racjonalista
0

2015-01-24 10:53:28

la vie change avec Orange - ale chłam piszesz....

Odpowiedz

53. ~didi
0

2013-02-27 11:46:29

komórkowy

Odpowiedz

52. ~
0

2013-02-27 09:12:26

51 Tj.stacjonarny w Orange? Czy komórkowy?

Odpowiedz

51. ~didi
0

2013-02-27 09:02:37

Czy ktoś możne mi wytłumaczyć jedną rzecz. Mam numer w Orange przez 8lat i ostatnio dostaje głuche telefony około 20razy dziennie prawie o tych samych porach dnia między 8 a 20 czy jest możliwość ustawienia takich połączeń bo nie wierze że ktoś celowo tyle razy dzwoni ?

Odpowiedz

50. ~johua
0

2013-02-13 00:40:16

la vie change avec Orange, podaj maksymalną kwotę pojedynczej pensji, jaka może być wypłacona przy odejściu dobrowolnym.

Odpowiedz

49. ~obeserwator
0

2013-02-12 09:27:46

Nie wiem kto się kryje za nickiem la vie change avec Orange, ale pisze bzdury nt. kasy za dobrowolne odejście. Wystarczy przeczytać na stronie solidarności jakie będą zasady odejść-liczy się staż ze wcześniejszych spółek czyt.TP. Można wyrwać niezłą kase jak ktos przyzwoicie zarabia.

Odpowiedz

48. ~Macieju Witucki
0

2013-02-04 11:27:49

Postuluję o jaknajszybsze zwolnienie dyscyplinarne Wojciecha Jabczyńskiego za wypisywanie totalnych bzdur na forum publicznym i prowadzenie nikomu ani niczemu niesłużącej polemiki z rzecznikiem prasowym sieci Play za grube pieniądze i obsadzenie na tym stanowisku człowieka ukrywającego się pod jakże melodyjnym i rymującym się kryptonimem "la vie change avec orange" (dla znających język francuski - Ty Maćku ponoć znasz świetnie francuski, to będziesz wiedział co mam na myśli) który to człowiek będzie nas szarych żuczków, pracowników poniewieranych i uciemiężonych przez tysiące kolejnych poj...ych procedur ODKI na bieżąco, szczerze, otwarcie, uczciwie, bezpośrednio i bez owijania w bawełnę informował o Twoich perfidnych, chytrych, plugawych, niecnych, podłych i brutalnych planach oraz zamiarach wobec NAS Maćku !!!

Odpowiedz

47. ~la vie change avec Orange
0

2013-02-03 16:47:22

Jaki komplement. Dziękuję. Hm jak tak dalej pójdzie to może ja znajdę posadę. Witku nie potrzebujecie kogoś na etat :D ?

Odpowiedz

46. ~Facet
0

2013-02-03 14:51:25

Napisałem to dla osób, które nie do końca orientują się w temacie. Analizując treść Twoich wpisów byłoby co najmniej niegrzecznie przypuszczać, że nie istoty sprawy nie znasz.

Odpowiedz

45. ~la vie change avec Orange
0

2013-02-03 13:54:29

ja o tym doskonale wiem. Znam doskonale zapisy umowy z Orange brand Limited

Odpowiedz

44. ~Facet
0

2013-02-03 12:40:40

Korzystanie z logo Orange czy T-mobile ma całkiem inny cel. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Te 200 baniek o których mówiłeś stanowi dla polskiej spółki koszt, co obniża podstawę opodatkowania, gdyż zawyża koszty. Alternatywą jest wypłata dywidendy z zysku polskich spółek. Dla FT i każdego innego podmiotu bardziej opłaca się sprzedać licencję na użytkowanie znaku firmowego niż wypłacić sobie dywidendę z zysku spółki. To cała filozofia wielkiego rebrandingu.

Odpowiedz

43. ~la vie change avec Orange
0

2013-02-03 00:10:58

hm 200 baniek co roku idzie do Francji za używanie tego pomarańczowego kwadrata który "rzekomo" jest zajebisty. Vodafone też ma royal tears około 1,6 przychodów, Deutsche Telekom około 0,2 a Telafonica około 0,5 tylko z wyjątkiem Niemiec Czech i Brazylii to oni maja 100% we wszystkich swoich spółkach. najlepsze jest to, że ostatnio były prowadzone badania i po 10 miesiącach marki Orane w Polsce w usługach stacjonarnych ich postrzeganie się nie poprawiło. W ubiegłym roku blisko 700 tys ludzi zrezygnowało ze stacjonarki. Jest masakra. te nowe abonamenty które niby są tak zajebiste nic też nie dają. Dobrze ktoś kiedyś powiedział 2025 koniec telefonii stacjonarnej a jak będzie jeszcze wtedy to będzie miała takie znikome znaczenie, ze tylko firmy i państwowe instytucje ją będą miały jak urzędy państwowe. dzisiaj większość ludzi jak bierze stacjonarny to z internetem i abonament za 39 PLN w voipie. Tak to już jest z narodowym operatorem. A i zapomniałem kolejne zwolnienia szykują się w lipcu. Jest to spowodowane tym, ze będzie nowa siedziba i 4,2 pracowników pracujących w Warszawie w Centertelu i TP będzie trzeba zrobić 3,5 tysiaca bo tyle jest miejsc pracy w nowym miasteczku

Odpowiedz

41. ~la vie change avec Orange
0

2013-02-02 21:13:14

Może to zabrzmi wyjątkowo lewicowo ale uważam, że to byłoby najlepsze rozwiązanie. Popatrzcie na Belgię 10 milionowy kraj a narodowy operator belgacom ma 3,7 milionów telefonów stacjonarnych. Za równowartość około 60 PLN dostaje nielimitowane rozmowy wszędzie w telefonii stacjonarnej. Działa tam monopol naturalny. gdyby w Polsce Tepsa nie została sprzedana to może by dzisiaj miała dalej około 10 milionów klientów stacjonarnych. na zachodzie ludzie tak nie rezygnują ze stacjonarnych jak w demoludach byłych. W Holandii w kraju w którym narodził się kapitalizm KPN też ma 4 miliony klientów stacjonarnych. gdyby był mopopol naturalny jak w Danii, Belgii czy Szwajcarii to ludzie by nie byli zwalniani. A do fanów wolnego rynku oferta Netii nie jest lepsza od oferty tepsy a tam też sa mega zwolnienia. Generalnie jest analnie

Odpowiedz

40. ~Facet
0

2013-02-02 13:39:57

Działają w oligopolu, gigantyczne bariery wejścia dla nowych operatorów, co oznacza stabilne zyski, bo państwo rynku nie uwalnia. Utrzymanie stanowisk pracy powinno być rentą płaconą w zamian za ochronę rynku przed nowymi operatorami (koncesja).

Odpowiedz