DAJ CYNK

Zmiany w radzie nadzorczej Hawe

30.07.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2935

Ważne 4

0

Walne zgromadzenie akcjonariuszy Hawe odwołało z rady nadzorczej Grażynę Piotrowską-Oliwę, Tomasza Misiaka oraz Dariusza Maciejuka.

Walne zgromadzenie akcjonariuszy Hawe odwołało z rady nadzorczej Grażynę Piotrowską-Oliwę, Tomasza Misiaka oraz Dariusza Maciejuka.

W ich miejsce powołano Piotra Komosa, Krzysztofa Kufla oraz Łukasza Syldatka. Wszyscy trzej są aktywnymi prawnikami. Oprócz nich, w radzie ciągle zasiadają Grzegorz Kuczyński, Wiesław Likus oraz Lesław Podkański.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~Prześmiewca
0

2014-07-31 00:02:52

Czytając komentarze moźna pęknąć ze śmiechu, bo najwyrazniej piszecie i czymś, o czym nie macie nawet bladego pojęcia! Po pierwsze proponuje pocztać kodeks spółek handlowych- członek rady nadzorczej nie dostaje źadnej odprawy. Po drugie, z komunikatu z dzisiejszego walnego wynika, że te trzy osoby zostały odwołane głosami Falenty. Ciekawe więc, w czym mu ta odwołana trójca przeszkadzała...

Odpowiedz

8. ~pabloki
1

2014-07-30 22:00:31

zapomniałem że kiedys było o oliwie w wikipedii a teraz nie ma , zreszta google linkuje na wiki do PGNiG a w opisie nie ma nic o niej.

Odpowiedz

7. ~pabloki
1

2014-07-30 21:46:05

oliwa zawsze na wierzch wypływa. może teraz jakaś spólka finansowa? tam chyba jeszcze nie była. niech nabywa kompetencji , zobaczymy za kilka lat co z niej wyjdzie. i ja też ją lubię ale kompletnie nie mam typu gdzie teraz ją umieścić, może finansowa , może w FMCG.. eh chyba raczej to złe typy dla tak dużego kalibru jak grażynka. na telepolis znalazłem takie coś , posty podpisane GPO. nie wierze że piotrowska -oliwa by pisała aż tak nieskładnie. Pytanie jeśli nie ona to kto jej tak bronił.

Odpowiedz

6. ~
1

2014-07-30 20:38:48

a co w radzie robiła harfistka Grażyna Piotrowska Oliwa ?teraz po tym odwołaniu już rozumiem dlaczego w wypowiedziach do kamer broniła tego pierwszego Falenty chyba, teraz Grażynka poszła na dno za nim

Odpowiedz

5. ~
1

2014-07-30 19:56:11

Ciekawe kto teraz "Grażkę" przytuli.... powoli kończą się spółki, w których może jeszcze się "zahaczyć na odprawę"...

Odpowiedz

4. ~Staszi
2

2014-07-30 19:28:55

Pani GP-O jest moją ulubienicą. Nie zazdroszczę jej, musi się cały czas oswajać z nowymi warunkami pracy, poznawać nowych współpracowników...

Odpowiedz

3. ~
1

2014-07-30 19:15:17

To gdzie teraz wyląduje pani niezatapialna?

Odpowiedz

2. Hose
3

2014-07-30 18:44:09

Oliwa żyje z samych odpraw...

Odpowiedz

1. ~BB
3

2014-07-30 18:40:51

"Grażynę Piotrowską-Oliwę". Nareszcie.

Odpowiedz