DAJ CYNK

Wyniki LG po 1Q2018

26.04.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2077

Ważne 2

1

Firma LG zanotowała rekordowe zyski w I kwartale 2018 roku. Nie dotyczy to jednak działu mobilnego.



Firma LG zanotowała rekordowe zyski w I kwartale 2018 roku. Nie dotyczy to jednak działu mobilnego.

Sprzedaż LG przyniosła w I kwartale 2018 roku 14,1 mld dolarów przychodu. Przełożyło się to na 1,03 mld dolarów zysku operacyjnego. Są to najlepsze wyniki firmy za I kwartał od 2009 roku.

Tak dobrych wyników nie znajdziemy w dziale mobilnym firmy. Tutaj sprzedaż przyniosła 2 mld dolarów przychodu, ale dział przyniósł 126 mln dolarów straty. To duża różnica w stosunki do I kwartału 2017 roku, kiedy to strata wyniosła 176 tys. dolarów. W I kwartale 2018 roku firma sprzedała 11,4 mln smartfonów.

Źródło tekstu: LG; wł

Tagi: 1q2018 LG wyniki
Komentarze
Zaloguj się
7. ~@
0

2018-04-27 08:41:15

I gdyby nie brak oryginalnych baterii to dalej bym go używał- zamienniki są do bani!!!

Odpowiedz

6. ~@
0

2018-04-27 08:06:46

A i jeszcze: oprogramowanie wgrywali na gwarancji- ale poprosiłem o wymianę szybki (zwykłe szkło to chyba jest) i zrobili gratis.

Odpowiedz

5. ~@
0

2018-04-27 08:05:14

@4: mam troszkę odmienne zdanie na temat GStar: telewizor kineskopowy- PIERWSZY model pod marką LG- do dzisiaj się nie zepsuł. Telefon ku 990 Viewty- obecnie nie używany- raz zmienili szybkę bo się porysowała i wgrali oprogramowanie, ale działa- tylko flash (prawdziwy- nie dioda)- jest chyba spalony. Wszystko zależy jak się trafi.

Odpowiedz

4. Hose
0

2018-04-27 07:24:16

@1 - Bo to Goldstar, ludzie żyjący już jakiś czas pamiętają jakie to było barachło...

Odpowiedz

3. ~Avatrion
0

2018-04-26 23:18:05

Szanowne LG. Zadbajcie o sprzedawców a my zadbamy wam o sprzedaz. Żadnego programu dla sprzedawców. I jest jak jest. Samsung ma ASAP, a Wy?

Odpowiedz

2. ~Spike
0

2018-04-26 17:30:42

Jeżeli LG w końcu dopracuje w swoich smartfonach to co zawsze brakowało to z pewnością wezmę go pod uwagę a tak muszę czekać czym będzie ich nowy FON o proporcjach 19.5:9.

Odpowiedz