DAJ CYNK

Usługi telefonii stacjonarnej T-Mobile dla 86 jednostek administracji państwowej

06.07.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2469

Ważne 2

4

T-Mobile złożył najkorzystniejszą ofertę w przetargu przeprowadzonym przez Centrum Usług Wspólnych na świadczenie usług telefonii stacjonarnej dla 86 jednostek administracji państwowej.

T-Mobile złożył najkorzystniejszą ofertę w przetargu przeprowadzonym przez Centrum Usług Wspólnych na świadczenie usług telefonii stacjonarnej dla 86 jednostek administracji państwowej.

W ramach realizowanego zamówienia T-Mobile dostarczy usługi telefonii stacjonarnej bazujące na technologii POTS (linia analogowa), ISDN (linia cyfrową) do łącznie 86 jednostek administracji państwowej. Wśród obsługiwanych instytucji znajdą się m.in., prokuratury regionalne i okręgowe, urzędy wojewódzkie, inspektoraty, ministerstwa, GUS, UKE i UOKiK.

Zgodnie z dokumentacją przetargową szacowana ilość połączeń wynosi prawie 32 mln minut, tj. 26 mln minut do sieci stacjonarnych, 5,5 mln minut do sieci komórkowych, 250 tys. minut do międzynarodowych sieci stacjonarnych i 60 tys. minut do międzynarodowych sieci komórkowych.

T-Mobile złożył najkorzystniejszą ofertę. Kontrakt o wartości 3,41 mln złotych realizowany będzie przez 15 miesięcy od 1 września 2016 roku. Swoje oferty złożyły także dwie inne firmy. Orange swoje usługi wycenił na 3,457 mln zł, a Netia na 4,916 mln zł.

Zobacz: wykaz jednostek oraz liczbę minut

Źródło tekstu: T-Mobile, CUW, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Opositus
0

2016-07-06 21:17:13

A to play nie startował? Pewnie ze względu na słabą infrastrukturę. Nie i nie mają telefonii stacjonarnej

Odpowiedz

15. PiotrM
0

2016-07-06 17:03:06

Ciekawa jest bliskość ofert O i TM

Odpowiedz

14. ~Tomasso
0

2016-07-06 16:56:44

Pewnie WLR na TP.

Odpowiedz

13. ~ola
0

2016-07-06 14:24:15

jak to się technicznie rozgrywa? światełko do najbliższego BTS czy radiolinia, ewentualnie "skrzyneczka" i dalej po normalnej sieci?

Odpowiedz

12. ~Specjalista
0

2016-07-06 14:00:48

@11 Co Ty piszesz kolego? Urząd ma w d... czy faktura jest prosta czy nie w licytacji chodzi o najniższą cenę. Bez jakich zwyżek, wiesz co to zwyżka? To takie urządzenie do pracy na wysokości. W t-mobile proste faktury? Na oczy ich faktury nie widziałeś więc nie lukruj bez sensu ;)

Odpowiedz

11. ~felek
-1

2016-07-06 13:34:37

w sumie sie nie dziwie, TMobile ma niezłe wpływy z oferty dla firm, wiec troche sie znaja na rzeczy. ich abonamenty bez zwyzek i z prostymi fakturami pewnie sie urzedasom spodobaly! ^^

Odpowiedz

10. Kryniczanin
0

2016-07-06 13:28:06

Pamiętam jak w Zus panie które uważają się za cuda i profesjonalistki nabijały sobie minuty na ZM w Play.

Odpowiedz

9. PiotrM
0

2016-07-06 13:18:50

Trzeba przyznać, że administracja pracuje u nas pełną parą, nie ma co, a tak przy okazji: "Centrum Usług Wspólnych istnieje w celu zapewnienia sprawnej obsługi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misja ta jest realizowana poprzez wykonywanie zadań statutowych Centrum (...)".

Odpowiedz

8. ~
0

2016-07-06 13:18:20

@1 Jednostka, to np. cały konkretny urząd, także może tam być nawet kilkaset aparatów. 2,6 tys. nie wydaje się dużą kwotą.

Odpowiedz

7. ~jarko
0

2016-07-06 13:14:26

Awarię stacjonarnych chyba usuną do tego czasu? ☺

Odpowiedz

6. ~pabloki
0

2016-07-06 13:13:09

5 to samo co 1.

Odpowiedz

5. wlo
0

2016-07-06 13:09:56

3 - a konkretnie to co miałeś na myśli?

Odpowiedz

4. ~romek
0

2016-07-06 13:08:10

Od kiedy t-m mają najniższe ceny? Na rynku indywidualnym rżną jak się tylko da

Odpowiedz

3. ~pabloki
0

2016-07-06 13:07:12

1 to musza być jakies stare przyzwyczajenia skoro dzis wiekszośc urzędników ma no limity na przywatnych.

Odpowiedz

2. wlo
0

2016-07-06 13:05:12

Red_PL - to dużo uważasz?

Odpowiedz