DAJ CYNK

T-Mobile: YouTube konsumuje 30% wszystkich transferów

29.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3517

Ważne 5

4

Za ponad 80% danych przesłanych w sieci T-Mobile odpowiadają przeglądarki internetowe i serwisy wideo, z YouTube'em na czele.

Za ponad 80% danych przesłanych w sieci T-Mobile odpowiadają przeglądarki internetowe i serwisy wideo, z YouTube'em na czele.

Chociaż ruch generowany przez przeglądarki wciąż jest duży (46,59%), powoli dogania go streaming wideo. Sam YouTube generuje 29,61% ruchu, a razem z pozostałymi serwisami, wideo pochłania 36,79% ruchu w sieci T-Mobile.

Chociaż wydawać się może, że Polska Torrentami stoi, to w sieci T-Mobile odpowiadają one za zaledwie 3,2% ruchu. Komunikatory internetowe, wraz z przesyłaniem plików multimedialnych zjadają 1,45%, a gry 1,62%.



Powyższe dane dotyczą maja 2016 roku.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~pabloki
0

2016-06-30 19:24:41

tmobile dziś da 1GB a najpewniej nie da. słabo . już by sie postarali i dali 10GB. a tak to juz faktycznie nie warto sie w to bawić.

Odpowiedz

21. ~Maq
0

2016-06-30 14:03:51

Torrent to głównie domena internetu stacjonarnego z powodu duzego zapotrzebowania na upload , nikt o zdrowych zmysłach nie odpala bo przy necie z limitem.

Odpowiedz

20. ~19
0

2016-06-30 10:46:00

@19. pozostanie w Internecie na nastepne 100 lat. Drugie rozwiazanie to tutajna telepolis pozostac. i towarzyszyc kolegom w ich kontrowersyjnych wypowiedziach - ale tylko technicznych!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

19. PiotrM
-1

2016-06-30 10:38:59

@17 a dla nieemerytów po 75r ż.?

Odpowiedz

18. Pragmatyk
1

2016-06-30 09:29:03

@3 To czy jest w HTML5 czy we Flash to nie ma znaczenia. Youtube, aktualnie w chromowych przeglądarkach domyślnie zasuwa w kodeku VP9, a nie AVC. To powoduje, że CPU w smarthpone-ach z przed 2016r, dostają zadyszki w wyższych rozdzielczościach i/lub większym fps. Oczywiście Sanp800 to daje radę brutalną mocą, ale z tego okresu cała reszta, leży i kwiczy. Dopiero ostanie CPU wspierają natywnie VP9 60fps.

Odpowiedz

17. ~13
1

2016-06-30 06:04:24

@13 od wrzesnia beda leki darmowe dla emerytow po 75 r. Skontaktuj sie z lekarzem rejonowym, aby cie zapisal na wrzesien. Duzo mozesz zyskac finansowo.

Odpowiedz

16. goldenmen
0

2016-06-30 00:37:16

@ 14 RWK w T-M może wócić i bedzie to bonus za rejestracje konta cos musza dać przecież za rejestracje to najpierw zabrali żeby potem dac to jako bonus za rejestrację ale najpierw nakoszą kaski od ludzi za przymusowe doładowania

Odpowiedz

15. p2225
0

2016-06-29 23:57:49

@12a jeżeli mam przenoszoną taryfę, ale w Play24 wyświetla się RBM na Kartę 5 bez MNP to dalej będę mógł włączyć darmowe LTE? Dodam, że na przenoszonym numerze na taryfę RBM na kartę 7 to jest już dopisek MNP.

Odpowiedz

14. ~tryko
0

2016-06-29 23:49:12

Z Youtube w T-mobile mozna zapomniec.W niskiej jakosci jest okey w wysokiej buforowanie.A co jest ciekawe niektore klipy sa blokowane przez T-mobile.A pakiet schodzi jak swieze buleczki 10GB zniklo w 2dni.Dzisiaj T-mobile dzwonilo z ankieta co chcialbym zmienic i z czego korzystac i za jaka cene.Bylo ciekawie przy okazji doswiedzialem sie,ze rok waznosci wroci.

Odpowiedz

13. ~Do 12
-2

2016-06-29 23:34:27

Dostałem przez ciebie wylewu do mózgi i raa jednocześnie, kto teraz zapłaci za leczenie dla mnie? Xoxoxo

Odpowiedz

2016-06-29 23:12:41

RBM – zmiany w ofercie MNPWiem, bo pracuję w tej firmie, że korzysta z tej opcji naprawdę niewielu klientów, ale nie chcę żeby ktoś na forum napisał, że robimy coś po cichu dlatego donoszę:1 lipca wyłączymy usługę darmowego LTE na 30 dni w dla taryfy MNP w RBM. Usługa będzie nadal dostępna dla taryf: Red Bull MOBILE na kartę lub Red Bull MOBILE na kartę II.Oczywiście macie jeszcze 24 godziny na aktywację usługi na kolejny miesiąc!!!

Odpowiedz

11. jedrek
1

2016-06-29 22:37:49

@5 jak coś się "Skokowo buforuje" to nie ma mowy o płynności blondyno :) Zresztą orange to sieć słynąca z "wypasionej" bezpośredniej rury do serwerów YT...

Odpowiedz

10. ~cosik
-3

2016-06-29 21:32:12

9@ zgadza sie. Ja teraz z tego korzystam. To bylem kompletnie zaskoczony, bo uzywam STRONG LTE, a tu info i propozycja. Coś pięknego

Odpowiedz

9. ~Vbn
-2

2016-06-29 21:24:08

Po ostatnim meczu, t-mobile rozdawal nawet za darmo 10 GB/30 dni wazne. Jedyny warunek to konto waźne na poł. wychodzace.Dzieki dla T-mobile przesyłam.

Odpowiedz

8. ~xdxdxo
-1

2016-06-29 21:00:28

@2Pomyliłeś 10GB za 10 zł.

Odpowiedz