DAJ CYNK

T-Mobile nie dostanie od klienta 3,8 mln zł

20.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 7635

Ważne 10

3

Jak informuje serwis TELKO.IN, T-Mobile przegrał w sądzie sprawę o wypłacenie 3,8 mln zł od klienta korporacyjnego.

Jak informuje serwis TELKO.IN, T-Mobile przegrał w sądzie sprawę o wypłacenie 3,8 mln zł od klienta korporacyjnego.

Klient, od którego operator domagał się 3,8 mln zł posiadał w sieci 13 tys. numerów związanych umową od 2006 roku. Spór pojawił się w 2010 roku kiedy numery miały zostać, po ogłoszeniu przetargu, przeniesione do innego operatora. Chodziło o wysokość ostatecznej opłaty abonamentowej, ponieważ operator nie był pewny, czy klient osiągnął wymagany w umowie limit aktywnych kart SIM. Kiedy klient chciał domówić brakujące karty otrzymał odmowę.

W 2015 roku sąd pierwszej instancji uznał 83 tys. zł roszczeń z 3,8 mln zł, których domagał się operator. Klient odwołał się od wyroku i sąd apelacyjny przychylił się do wniosku, odrzucając roszczenia operatora. Wyrok jest prawomocny, ale może podlegać kasacji.

W wyroku nie pada nazwa firmy klienta, ale jak sugeruje TELKO.IN, najprawdopodobniej chodzi tutaj o jedną ze spółek skarbu państwa.

Źródło tekstu: TELKO.IN

Komentarze
Zaloguj się
39. ~TakieTajneDane
0

2016-12-21 00:16:15

ten klient przeniósł się do Orange w 2010 roku ? ;]

Odpowiedz

38. ~
0

2016-12-20 21:06:53

@34 według mnie 10/10 @17 nawet nie wiadomo jak skomentować odpowiedź autora

Odpowiedz

37. ~RZESZÓW
0

2016-12-20 18:18:05

@pabloki: bo o dziwo karty data działały...i jak router trzyma sesje 24h to jakoś działało...

Odpowiedz

36. wlo
-1

2016-12-20 17:56:45

kabell - no właśnie - tenże przyjaciel zadzwonił i twierdzi, że nie było żadnej awarii ;-) Bo z żoną właśnie rozmawiał, więc nie dziwi go, ze nie mogłem się dodzwonić ;-)

Odpowiedz

35. Andrzej24
0

2016-12-20 17:51:10

34@ Witek robi karierę w tv a On to nakręcał a teraz pewno ktoś inny. Kiedyś widziałem go w programie "Pod lupą". Aż oczy przecierałem czy to naprawdę On. no i On.

Odpowiedz

34. Blank
0

2016-12-20 17:13:33

@21, ostatnio niedobrze się dzieje z Telepolis. Piszą jako ostatni, ignorują sygnały od czytelników, a nawet w tak bezczelny sposób im odpowiadają. Nie wiem co się dzieję, ale zaczynam sie martwić. Mam nadzieję, że to chwilowe.

Odpowiedz

33. kabell
0

2016-12-20 16:47:07

@29 juz chyba jednak mozesz, bo juz po awarii. z duzej chmury, mały deszcz i takie tam

Odpowiedz

0

2016-12-20 16:43:30

Pewnie czyszczą bazę jak obiecali i wyłączają hurtem wszystkie sim :-)

Odpowiedz

31. orson_dzi
0

2016-12-20 16:38:49

@21 Zboczenie zawodowe po pracy z klientem. Jak klient mówi/pisze, że nie ma zasięgu, to akurat awaria sieci jest ostatnią rzeczą jaką się sprawdza. || Ale ogółem chłopaki już weryfikują o co chodzi.

Odpowiedz

30. ~Gofer
1

2016-12-20 16:34:10

U mnie najmniejszych problemów. Działa wszystko jak każdego dnia

Odpowiedz

29. wlo
1

2016-12-20 16:33:30

Fakt, nie mogę się do przyjaciela dodzwonić... Esemesy nie dochodzą.

Odpowiedz

28. ~Bocian
0

2016-12-20 16:32:23

Działa i internet, i połączenia i smsy. Żadnych zawieszeń, nic

Odpowiedz

27. kabell
1

2016-12-20 16:30:49

@23 capslock jest konieczny? czujemy twoj dramat, rozpacz i tragedię

Odpowiedz

26. ~pabloki
0

2016-12-20 16:03:18

sprawdziłem u mnie 2 G tez działa bo normalnie na 3 G mam i LTE- to też działa.

Odpowiedz

25. ~pabloki
0

2016-12-20 16:02:00

23 rzeszów a Ty jaak to robisz że piszesz z hosta tmobile? czyzby to przekaz myślowy?

Odpowiedz