DAJ CYNK

T-Mobile ma pozyskać dla Alior Banku 2 mln klientów

23.01.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 8459

Ważne 7

13

Dzięki współpracy z T-Mobile planujemy w okresie pięciu lat pozyskać około 2 mln klientów - powiedział PAP Julian Krzyżanowski, rzecznik prasowy Alior Banku. Do 2018 roku liczba klientów banku ma się tym samym podwoić.

Dzięki współpracy z T-Mobile planujemy w okresie pięciu lat pozyskać około 2 mln klientów - powiedział PAP Julian Krzyżanowski, rzecznik prasowy Alior Banku. Do 2018 roku liczba klientów banku ma się tym samym podwoić.

Alior Bank ma obecnie 2,15 mln klientów. Bank liczy, że dzięki pięcioletniej umowie z T-Mobile Polska, podpisanej w grudniu 2013 roku, uzyska kolejne 2 mln klientów.

T-Mobile w roli pośrednika banku zaoferuje wybrane produkty w swoich punktach sprzedaży, zapewniając zarówno brand, jak i marketing. Na liście oferowanych usług znajdą się m.in. rachunki bankowe, kredyty czy karty płatnicze, a oferta będzie dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
102. ~
0

2014-01-25 19:39:46

100@ Krzywda się dzieje . Tylko jak firma pana Kazia pada to się tym pies z kulawą nogą nie zainteresuje , ale jak bank twierdzi ,że upadnie to rząd szybko przepompuje gotówkę na jego konto oby tylko nie pie... . Według mnie żadna firma czy instytucja nie jest tak dobrze ustawiona jak banki .

Odpowiedz

101. wlo
0

2014-01-25 18:07:41

Jak najbardziej masz rację - mówiłem o tym - jeden dużo wpłaca i oszczędza inny mniej i na debecie jedzie... Ale ciągle nie znasz tego bilansu dla banku. Osobiście uważam, że jakby prowadzenie standardowych rachunków wychodziło co najmniej na zero, nie byłoby tak wysokich prowizji za dodatkowe operacje niestandardowe i odsetek od kredytów czy chociażby limitów w rachunku. Krzywda... Bank ma problem, tylko wtedy jak właściciel go okrada albo zatrudnieni "specjaliści", a w każdym przypadku to najlepszy biznes jest. A więc robisz to co ja - bo każdy z nas wie co dla niego najlepsze ;-)

Odpowiedz

99. wlo
0

2014-01-24 19:18:18

piechucki - rzeczywiście... Ile? tydzień? miesiąc? Pytanie czy to co robi bank (pomysł i realizacja oraz zysk) daje mu stosowny zysk, z którego mogą Tobie dać usługę bezpłatna? Czasem tak czasem nie. Biorąc pod uwagę możliwości finansowe Polaków, o których się tu tyle mówi, biorąc pod uwagę, ze Polacy uwielbiają mieć rachunki w wielu bankach (bo od czego są) to rzeczywiście tych poborów wpłacachych na konta wystarcza na wszystko i na odsetki jeszcze konkretne powinno wystarczyć, nie? Szczęście w tym wszystkim, ze ludzie są tak głupi, ze biorą kredyty tak wysoko oprocentowane, ze banki mają z czego w te konta inwestować... ;-)

Odpowiedz

98. piechucki
0

2014-01-24 18:20:54

@96 @97 Nie za darmo, tylko za nasze pieniądze. Jeśli nasze pobory lądują na rachunku, to są w dyspozycji banku. Fakt, że możemy je w dowolnym momencie wykorzystać, ale z reguły ich część, czasem całkiem spora pozostaje na koncie, czyli de facto pożyczamy je bankowi. Przy oprocentowaniu takiego wkładu wynoszącym 0 % (słownie: zero) podczas gdy lokaty mają wyższe oprocentowanie, to bank obracając naszymi pieniędzmi zyskuje. Jeśli w zamian za to otrzymujemy bezpłatnie określone usługi (prowadzenie rachunku, obsługa internetowa, karta, przelewy itp.) to ok, ale jeśli mamy za to płacić, to już tak pięknie nie jest.

Odpowiedz

97. wlo
0

2014-01-24 15:29:19

Bo wszystko powinno być za darmo?

Odpowiedz

96. ViNYL
0

2014-01-24 14:58:40

91: A kto powiedział, że dobry ROR ma być za darmo?

Odpowiedz

95. ~
0

2014-01-24 12:31:07

typpowy parabank jak mbank, polbank i jeszcze kilka innych.

Odpowiedz

94. wlo
0

2014-01-24 12:10:50

Calm7 - wiesz, ze kpię... Chodzi o ludzi... Każdy by miliony chciał mieć ale od innych chce wszystkiego za darmo... Może i usługi własnej firmy chciałby za darmo? A gdyby on był firmą? Są tacy co mówią, ze za minimum nawet z domu nie chce im się wychodzic -... Taki naród - hipokryzja poganiana dwulicowością i odwrotnie ;-)

Odpowiedz

93. ~Calm7
0

2014-01-24 12:06:21

92). wlo. Chleba nie mogą darmo Ci dać, bo by zaraz interes musieli zwinąć. I to nie z winy kwestii zarabiania, a.. państwa, które promuje ten chory system...

Odpowiedz

92. wlo
0

2014-01-24 11:57:06

tomunia - wiesz, jakby w mojej piekarni za darmo chleb dawali, też bym brał... Albo jakbym licencji za oprogramowanie nie musiał płacić, z którego korzystam, żeby zarabiać... Kto wiem - może za darmo bym usługi świadczył?

Odpowiedz

91. tomunia
0

2014-01-24 10:48:32

@89 i inni: kto Wam powiedział że ROR (lub jakikolwiek jego element) ma być płatny??? Zapraszam do krajów cywilizowanych

Odpowiedz

90. wlo
0

2014-01-24 10:10:18

64. - przedstaw się... wtedy nie będzie problemu. Jeśłi bez stałego nicka piszesz - jesteś nikim... Jak dla mnie - traktuję wszystkich bez podpisu jak jedną osobę. Bo niby jak uwazasz mam być poważny w rozmowie i pamiętać, ze Ty to Ty? Mam pamiętać host, z którego piszesz? No nie rozśmieszaj mnie... Akurat wtrąciłem się do rozmowy, ale sądze że nie tylko do mnie się to odnosi...

Odpowiedz

89. ~Mag
0

2014-01-24 08:37:05

Jezu jaka dyskusja na tematy iście bankowe :), ING mam, ogólnie jest dobrze, ale system logowania oraz właśnie te hasła na SMS które przychodzą w najmniej spodziewanych momentach mnie irytują, jeśli Alior z T-M zrobi jakąś ofertę, w której będzie tańszy abonament/tani ROR to można pomyśleć o przeniesieniu.

Odpowiedz